Aziz cezaevine giriyor! Vuslat 16. yeni bölüm fragmanı yayında (Vuslat 15. son bölüm izle)

Vuslat 15. son bölümü ile bu akşam TRT1’de yayınlandı. Yaşanan heyecanlı dakikaların ardından Vuslat yeni bölüm fragmanı bekleniyor. Yayınlanan Vuslat son bölümde; Tahsin, Gülten'e Kerem'in dedesi ile ilgili gerçekleri Aziz'e anlattığını itiraf ediyor. Aziz karanlık tarafla savaşa hazırlanırken görmediği düşmanının açığa çıkmasını bekliyor. Feride kolye ile ilgili babasından çok önemli bilgiler öğreniyor. Tahsin Aziz'e anlattıklarından dolayı büyük bir pişmanlık yaşıyor. Kerem annesini bulmak için yemin ediyor. Peki Vuslat son bölümde başka neler oldu? Vuslat 16. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

Aziz cezaevine giriyor! Vuslat 16. yeni bölüm fragmanı yayında (Vuslat 15. son bölüm izle)

VUSLAT 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Vuslat 15. son bölümü yayınlandı. Vuslat dizisi son bölümde; Faik Feride’ye kolyenin hikayesini anlatıyor ve o kolyeden kimlerde olduğunu söylüyor. Kolyenin sahibi olan diğer kişi bulunurken, Aziz Tahsin’den Kerem’in dedesi ile ilgili şoke eden bilgiler öğreniyor. Aziz Meczup Abdullah’a neler olduğu ile ilgili sorular soruyor. Kerem annesini bulmak için harekete geçiyor. Madam Aneta, Korkmazer’lerin karşısına çıkarken, Kerem ise Aneta’yı Ceylan’a soruyor. Salih Baba Aziz’e “Hayırla git hayırla dön” diyor. Vuslat 16. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 15. BÖLÜM ÖZETİ…

Kerem Nehir’e Aziz ve Feride’den bir haber olup olmadığını soruyor. Kerem ortaya çıktıklarını bir bağ evinde olduklarını söyler. Nehir çok bozulur. Kerem’i Ceylan ile ilgili tehdit eder. Odasına dönen Nehir annesini arar ve Korkmazer Holding hisselerinden bir bölümünü almak istediğini söyler. Annesinden olur yanıtını alınca çok mutlu olur.

YALÇIN OLANLARI ANLAMAYA ÇALIŞIYOR

Aziz ve Feride karakolda ifade verir. Ardından karakoldan ayrılırlar. Yalçın ikisine nereye kayboldukları ile ilgi bilgi vermedikleri için kızgındır. Aziz anlattıklarını söyleyerek daha önce verdikleri ifadede ısrar eder. yalçın onlara inanmamıştır. Olayın arkasında başka bir şeyler olduğunu söyler. Aziz Altan ile birlikte yanlarından ayrıldıktan sonra Yalçın Feride’ye ne olduğunu sorar ve anlatmasını ister. Feride anlatacağını ancak kendisininde bir şey anlamadığını söyler.

FERİDE: SANA İNANMAYI SEÇİYORUM

Kerem’i telefonla arayan adamı Ali’nin öldürüldüğünü söyler. Aziz Feride’yi eve bırakırken ondan yaşanan son olaylardan dolayı özür diler. Feride’nin en son söylediklerinin canını çok yaktığını itiraf eder. Feride’ye neden onu seçtiğini sorar. Feride nedenini açıklar. Arabadan ayrılırken “Sana inanmayı seçiyorum Aziz” der. Aziz Feride’yi neden bu kadar çok sevdiğini bir kez daha anladığını kendine itiraf eder.

ALTAN’I RAHATLATAN HABER

Feride eve gelir. Annesi iğneleyici bir şekilde “Hoşgeldiniz Feride Hanım” deyince Feride çok yorgun olduğunu söyleyerek konuşmasına fırsat vermeden onun yanından ayrılır. Altan’ı arayan adamı Şamil ve Murat’ın onlarla bağlantıya geçtiğini, çok korktuklarını onu görmek istediklerini haber verir. Altan adamına çocukları çok iyi korunan bir eve yerleştirmelerini ve adam sayısını da artırmalarını ister. Altan sonunda bişeylerin yoluna girmeye başlamasından dolayı rahatlamıştır.

AZİZ’İ ŞAŞIRTAN SÖZLER

Aziz Salih’in dükkanına gelir. Abdullah da oradadır. Salih’e birşey sormak istediğini söyler. Salih tabi diyerek ondan yardımcı olmasını ister. Aziz’e bazı büyük eşyalar gitti. Bir kısmı da yarın gidecek. Onları hazırlamalıyım. ortalık çok dağınık, toplamak lazım” der. Aziz hemen halledeceğini söyler ancak Salih “Birlikte halledelim. Bu ağır şeylerin altından tek başına kalkamazsın Aziz” der. Aziz Salih’in bu sözlerine çok şaşırır. Hemen kolları sıvar ve yardıma hazırlanır.

HASİBE KOLYEYİ SORUYOR

Hasibe Feride’nin odasına gelerek boynundaki kolyeyi nereden bulduğunu sorar. Feride şaşırır. “Neden soruyorsun” deyince Hasibe, pahalı bir şeye benzediğini söyler. Feride de kendisi için paha biçilemez olduğunu söyler. Feride, Hasibe odadan çıktıktan sonra, “Acaba senin bu kolye ile nasıl bir bağın var, anlayacağım” der.

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

Salih Aziz’e yapması gerekeni söyler. Bir dolabı boşaltmaları gerekmektedir. Aziz dolabın kapağını açtığında “Her şey aşikar” yazısını ve Feride’nin de boynunda taşıdığı kolyenin aynısının olduğu resmi görünce şoke olur. Salih, dolabın içindekilerle ilgili açıklama yapmaya çalışırken Aziz yaşanan son olaylar ile ilgili bazı şeyleri anlamaya başlamıştır.

TAHSİN GERÇEKLERİ AÇIKLIYOR

Faik, Feride’ye boynunda taşıdığı kolyenin hikayesini anlatır. Feride kolyeden bir tane daha olduğunu fark eder. Bu sırada kolyenin sahibi olan diğer kişinin bulunduğu haberi gelir. Tahsin Aziz’e Kerim’in dedesi ile ilgili gerçekleri açıklıyor. Kerem’in dedesinin karanlık taraf dedikleri yerin en tepesindeki adamlardan bir olduğunu açıklar. Aziz duydukları karşısında şok geçirir.