Aziz’in hayatı tamamen değişiyor… Vuslat 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Vuslat 16. son bölüm izle)

Vuslat'ın son bölümü heyecan yaratırken Vuslat yeni bölüm fragmanı da merak konusuydu ve Vuslat 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Vuslat dizisi son bölümde; Aziz cezaevine giriyor. Tutuklanma kararını büyük bir sükunetle karşılayan Aziz'in can güvenli,ği tehlikeye giriyor. Tahsin geçmişi ile yüzleşirken bir yandan da ailesine yönelik gelen tehditlerle başetmeye çalışıyor. Kerem ise Aziz'in tuutuklanmasından habersizdir ve kendi gerçekleriyle yüzleşiyor. Feride, Aziz'in tutuklanması ile birlikte onu kurtarmak için büyük bir çaba veriyor. Vuslat 17. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…

Aziz’in hayatı tamamen değişiyor… Vuslat 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Vuslat 16. son bölüm izle)

VUSLAT 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Vuslat 16. son bölümü ile bu akşam TRT1'de yayınlandı. Yayınlanan Vuslat son bölümde; Aziz hayatını kökten değiştirecek bir karar verirken cezaevinde dışarda öğrenemediği sırlar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Feride yaşadığı büyük şokla geçmiş ile ilgili anıları hatırlamaya başlıyor. Aziz’in cezaevine girmesi onu derinden sarsarken, kaderin önüne geçemeyeceğini anlıyor. Aziz öfkesinin bedelini ödemeye razı olurken bir taraftan da hayatı tehlikededir. Peki Vuslat son bölümde başka neler oldu? Vuslat 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 16. BÖLÜM ÖZETİ…

Sultan, Jale’ye seslenerek Aneta’yı sorar. Bu sırada Aziz, Feride ile birlikte yemektedir. Aziz Feride’ye ona neden kızdığını sorar. Feride “ne olduğunu anlamadığım zaman sinirleniyorum” cevabını verir. Aziz, “hani bana inanmayı seçmiştin. Ve ben de seni bu inancından vurmayacağıma söz vermiştim. Artık yapma bunu” der. Feride’nin bu sözlere vereceği bir karşılık yoktur.

“İKİ BİR OLMAYINCA BİRŞEY OLMAZ”

Kerem elinde adres Aneta’nın evini aramaktadır. Bu sırada karşısına Meczup Abdullah çıkar. Abdullah’ı durdurarak “sen şu holdingin önünde gördüğüm deli amca değil misin” der. Abdullah ise “İki bir olmayınca birşey olmaz” der. Kerem şaşırır. Ne dediğini anlamadığını söyler. Abdullah aynı sözleri tekrar eder. Kerem yine bir şey anlamaz. Abdullah yanından uzaklaşırken birden adresi hatırlar. Arkasından koşturarak bir adresi olduğunu söyleyerek elini omzuna atar “Yardım edecek misin acaba” diye sorar.

AZİZ BROŞU FERİDE’YE VERİYOR

Aziz cebinden broşu çıkararak “artık sahibine geri verme vakti geldi” der. Feride çok şaşırır ve nedenini sorar. Aziz Feride’ye ona yaptığı şeyi hatırlattığını söyler. Feride ne yaptım dediğinde ise onun için vurulduğunu, onun için neredeyse öldüğünü söyler. Ardından Aziz cebinden bir kutu çıkarır. Feride onu ne olduğunu sorar. Aziz kutuyu açar. Kutuda bir kolye vardır. Feride’ye uzatır ve o da kolyeyi boynuna takar. Aziz teşekkür eder.

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

Tahsin Sultan’ın odasına girer. Arkadaşları geldiği için pek ilgilenemediğini söyleyerek arkadaşlarının ne zaman gittiğini sorar. Sultan arkadaşlarıyla çok eğlendiğini ve akşam üstü gittiklerini söyler. Ardından da bir kişinin kaldığını söyleyince Tahsin kim olduğunu sorar. Bu sırada Aneta hizmetçinin yardımıyla odaya girer. Sultan “Aneta Teyzem” diyerek babasına onu tanıştırır. Tahsin ve Gönül onu görünce büyük bir şok geçirir. Tahsin bu şokla birden bire bir sarsıntı geçirir. Ne söyleyeceğini bilemez.

KEREM ANETA’NIN EVİNİ BULUYOR

Kerem sonunda evi adresteki evi bulur ve kapıyı çalar. Bu sırada oradan geçmekte olan Ceylan Kerem’i görür. Ona burada ne işi olduğunu sorar. Kerem, burada kimin oturduğunu sorar. Ceylan Aneta’nın oturduğunu aklı gidince kendi evlerine kaldığını hatta Kerem’in evlerine geldiğinde onu gördüğünü anlatır. Kerem Ceylan’ın anlattıklarından sonra o gece yaşadıklarını hatırlar. Kerem’in ağzından “Birileri benim bunlara ulaşmamı istemiyor” sözleri dökülür.

AZİZ TESLİM OLUYOR

Aziz ve Feride kararolun önüne gelir. Altan da onları beklemektedir. Aziz Altan’a önemli olduğunu söylediği bir takım şeyler verir. Ardından Feride’yi eve bırakmasını söyler. Aziz ve Altan birbirlerine sarılır. Bu sırada Yalçın kapıda belirir. Feride Aziz’e doğru hamle yaparken Aziz onu durdurur ve “yalnız gideyim” der. Karakola doğru yürür. Yalçın ile göz göze geldikten sonra geriye döner ve Feride’ye gülümser ardından da karakola girer. Tüm eşyalarını polis emanetine teslim eden Aziz nezarethaneye konur.

“BENİ BURAYA SEN KOYDUN”

Feride Aziz’i nezarethanede görmeye gelir. Bu durum Aziz’in çok hoşuna gidtes de Feride’ye “Ayrılalı daha bir saat olmadı” der. Feride ise “”O zaman ben gideyim” dediğinde ise Aziz “gitme” der. Feride parmaklıkların insanda çok uzun ayrılık hissi yarattığını söyleyerek gözyaşları döker ve “Ya çıkamazsan” diyerek endişesini dele getirir. Aziz’in “Beni buraya sen koydun” sözleri Feride’yi derinden sarsar.