Gerçeklerin açığa çıkma vakti geldi! Vuslat 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Vuslat 17. son bölüm izle)

Vuslat 17. son bölümü ile bu akşam TRT1’de yayınlandı. Dizinin son bölümünü izleyenler Vuslat yeni bölüm fragmanını bekliyor. Yayınlanan Vuslat son bölümde; Aziz Bülent ile görüştükten sonra Tahsin'e huzularını ne uğruna sattığını soruyor. Aziz Bülent'in peşine düşerken, büyük bir savaşın başlayacağını ilan ediyor. Gülten elinde bir bıçakla Tahsin'in üzerine yürüyor ve ona valizini ne yaptığını soruyor. Kerem yaşananlara büyük bir şaşkınlıkla şahit olurken Salih Baba'nın dükkanına gidiyor. Tahsin Bülent'in ortaya çıktığında olacaklarla ilgili olarak arkadaşlarını uyarıyor. Vuslat son bölümde başka neler oldu? Vuslat 17. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

Gerçeklerin açığa çıkma vakti geldi! Vuslat 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Vuslat 17. son bölüm izle)

VUSLAT 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Vuslat 17. son bölümdeki heyecan dolu sahnelerin ardından gözler yeni bölüm fragmanında. Vuslat dizisi son bölümde; Aziz büyük patron Bülent ile görüşüyor. Feride’ye onları eve kapatan adamı bulduğunu söylüyor. Tahsin arkadaşlarına büyük savaşın artık başladığını haber verirken, Bülent, “Tahsin’e buna çektirdiğini çektirmeden bu oyunun bitmeyecek” diyor. Tahsin, Bülent’in Aziz’i kendi karanlığına çekeceğini Gülten’e söylerken o da “Gerçeklerin açığa çıkma vakti gelmiştir” diyor. Vuslat 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 17. BÖLÜM ÖZETİ…

Kerem Aneta ile birlikte eve gelir. Tahsin onları gördüğünde büyük bir şaşkınlık geçirir. Perihan hızla odadan çıkar. Kerem Gülten’e Aneta’yı Sultan’ın yanına çıkarmasını ister. Gülten ve Tahsin göz göze gelir ve Aneta’yı alıp Sultan’ın yanına çıkarır.

AZİZ KARARINI ALTAN’A AÇIKLIYOR

Tahsin, Kerem’e ne yapmaya çalıştığını sorar. Kerem, ailesi ile arasındaki farkı kapatmaya çalıştığını söyler ardından da Ayda’nın anneannesi olduğunu öğrendiğini söyler. Tahsin şoke olur. Aziz, Altan’a hapisteyken çok düşündüğünü ve yeni bir ev baktığını söyler. Feride’nin artık onu bir katil olarak görmediğini belirterek, “Feride’ye evlenme teklif edeceğim” der. Altan bu habere çok sevinir. Bu rada Aziz birini mi beklediklerini sorar. Altan beklemediklerini söyler.

BÜLENT AZİZ İLE GÖRÜŞMEK İSTİYOR

Gelen kişi, “Aziz Korkmazer bir dakika gelebilir misiniz” der. Aziz gelenin kim olduğunu bilemez. Gelen kişi ardından “Düşmanınız evinden çıktığını ve size geldiğini iletmemi istedi biz de size eşlik edeceğiz” der. Aziz şaşırır ve “ne demek o” diye sorar. Gelen kişi bu kez “Bülent Bey sizi görmek ister. Bu bugün için ve bir defaya mahsus bir tekliftir. Görüşmek istiyorsanız bizi takip edin” diye ekler ve gider. Aziz adamın peşinden gider. Aziz arabası ile adamları takip ederken arabanın önüne birden bire Abdullah çıkar. Aziz onu görünce sevinir.

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

Aziz Bülent ile görüşmeye gider. Aziz için bu görüşme yeni bir savaşın da başlangıcıdır. Tahsin Aziz’den Bülent ile görüşştüğünü öğreniyor. Şimdi Tahsin’in tek korkusu Bülent’in Aziz’i kendi karanlık dünyasına çekmesidir. Bülent, Tahsin’in kendisine çektirdiklerini çektirmeden bu oyunun bitmeyeceğini söyler.

BÜYÜK SAVAŞ BAŞLIYOR

Aziz Feride’ye onları eve kapatan adamı bulduğunu söyler. Bu arada Tahsin de büyük patronun ortaya çıkmaya karar verdiğini söyleyerek “Savaş başladı artık arkadaşlar” der. Aziz ise Altan ile birlikte büyük bir savaşa hazırlanır.