Aziz’in vazgeçmesi gereken çok şey var! Vuslat 19. yeni bölüm fragmanı geldi

Vuslat 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan Vuslat 18. son bölümde; Aziz, Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır. Vuslat son bölümde başka neler oldu?

Aziz’in vazgeçmesi gereken çok şey var! Vuslat 19. yeni bölüm fragmanı geldi

VUSLAT 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Vuslat 18. bölümü ile TRT 1 ekranlarında seyirci karşısında çıktı. Vuslat dizisi son bölümde; Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride'ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır. Vuslat 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 18. BÖLÜM ÖZETİ…

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe'nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

FERİDE KARDEŞİNİ İHBAR EDECEK Mİ?

Feride bir gece Aziz'in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat'ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

AZİZ, FERİDE’YE AŞIK OLUYOR

Bu karışık süreçte Aziz, Feride'ye âşık olacak; Feride de Aziz'e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz'e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.

İşte reyting yarışının galibi İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının galibi

 

Vuslat dizisinin Feride'si Devrim Özkan kimdir? İlginizi Çekebilir Vuslat dizisinin Feride'si Devrim Özkan kimdir?