Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vuslat 2. yeni bölüm fragmanı geldi: Aziz’in başı belada! Vuslat 1. ilk bölümde neler oldu?
Vuslat 2. yeni bölüm fragmanı geldi: Aziz’in başı belada! Vuslat 1. ilk bölümde neler oldu?
Vuslat 1. ilk bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Ardından da Vuslat 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümde; Aziz karışmak zorunda kaldığı kavgada 3 kişiyi öldürür. Olay yaşanmadan saatler önce sabah gördüğü bir rüya üzerine sabah erkenden uyanır. Sabah saat 6'da saati durmuştur. Feride, üvey annesi karşısında babasının mahcup duruma düşmemesi için ona tüm parasını veriyor. Kerem, yıllar sonra tüm gerçekleri öğreniyor. Öğrendikleri karşısında deliye dönüyor ve intikam almak için planlar yapıyor... Peki Vuslat ilk bölümde başka neler yaşandı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz ve Vuslat 2. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 7 Ocak 2019 - 22:41

VUSLAT 2. BÖLÜM FRAGMANI

Vuslat TRT1'de bu akşam başladı. Vuslat ilk bölümde; Kerem yıllar sonra Korkmazer Ailesinin gerçek çocukları olmadığını öğrenince büyük şok yaşıyor. Aziz gece gördüğü rüyanın etkisinden bir türlü kurtulamıyor. Kerem babası olarak bildiği Tahsin’in gerçek yüzünü anlatmak istediği Aziz’den hiç beklemediği bir cevap alınca şoke oluyor. Perihan, Tahsin’e Kerem’i artık evinde istemediğini söylüyor. Feride, işe yürüyerek dönmek zorunda kalınca patronundan uyarı alıyor. Aziz ve Kerem akşam iş ortakları ile akşam yemeğine çıkıyor. Yemek sırasında beklenmeyen olaylar heyecanı doruklara çıkarıyor… Peki Vuslat 2. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Haberimizden Vuslat 1. İlk bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

 

v1

VUSLAT İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 1. İLK BÖLÜM ÖZETİ…

Feride Aziz’in de karıştığı kavgada 3 kişinin öldürülmesine şahit olur. Aziz gördüğü kabusun ardından erken saatlerde uyanır. Sabahın 6’sıdır ve saat birden bire durur. Meczup Abdullah aynı saatlerde Salih Baba’nın dükkanına gelir. Dükkanda da saatler aynı saatte durmuştur. Salih Baba, Abdullah’a vakitin geldiğini söyler ve köstekli cep saatinin arka kapağını açarak üzerinde yazılan ismi okur. Mehmet Şevki Korkmazer.

VUSLAT İLK BÖLÜM İZLE

KAHVALTIDA PERİHAN RÜZGARI

Feride’lerin evinde üvey annesi Hasibe kardeşini kovalar. Evdekiler gürültü üzerine uyanmışlardır. Feride ne olduğunu sorunca Hasibe, kardeşinin saçındaki bigudileri gece çamaşır suyu döktüğünü söyler. Korkmazerlerin evinde de Sabah kahvaltısında, Perihan kızı Sultan’ı kıyafetlerinden dolayı eleştirmektedir. Bu arada kahvaltıya inen Kerem’e de birkaç laf etmekten geri kalmaz.

FERİDE BABASINI KURTARMAK İÇİN TÜM PARASINI VERİYOR

Aziz sabah patronu olduğu şirkete gelir. Feride ve babası Faik de evden çıkmışlardır. Dışarıya adım attıkları anda Hasibe Faik’e para bırakmadığını söyler. Feride babasının mahcup halini görünce üvey annesine parayı kendi verir. Bu arada Aziz gördüğü rüyanın etkisinden hala kurtulamamıştır. Feride babası ile dükkanına geldiğinde ona da para verir ve işine gitmek için ayrılır. Faik dükkanının kepenklerini kaldırıp içeri girdiği anda, bir ihbarname görür. İhbarnameyi eline aldığında kalbi sıkışır.

KEREM GERÇEKLERİ ÖĞRENİNCE ÇILDIRIYOR

Perihan, Tahsin’e Kerem’i artık bu evde istemediğini söyler. Bu sırada Kerem Perihan’ın sözlerini duymuştur. Geçmişi ile ilgili gerçekleri öğrendiğinde şoke olur. Hırsla evden ayrılır. Feride üvey annesi ve babasına verdiği paradan sonra beş kuruşsuz kalır. İşe yürüyerek dönmek zorunda kalır. İşe geç kalmıştır ve patronundan uyarı alır. Kerem şirkete geldiğinde kendi takip ettiği proje ile ilgili istemediği şeyler olduğunu öğrenince çileden çıkar. Aziz’i arayarak nerede olduğunu sorar. Aziz Kerem’in işle ilgili ilgisiz tavırlarını telefonda yüzüne vurur ve beklemesini ister. Kerem iyiden iyiye delirir ve masasını dağıtır.

v2

AZİZ DELİRDİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR!

Korkmazer Ailesi, mezarlık ziyaretini bitirdikten sonra Azizi annesine Kerem ile ilgili bir sorun mu yaşadıklarını sorar. Tahsin de Aziz’e yaşananları anlatır. Tahsin ve Perihan mezarlıktan ayrılınca Aziz, dua eden birinin sesini duyar. Arkasını döndüğünde Meczup Abdullah’ı görür. Abdullah’ın söyledikleri karşısında şoke olur. Sabah yaşadığı olayı hatırlar. Bu sırada Abdullah sırra kadem basmıştır. Aziz, mezarlıkta çalışan genç çocuğa Abdullah’ı görüp görmediğini sorar. Genç kimseyi görmediğini söyleyince delirdiğini düşünür.

FAİK BORCUNU NASIL ÖDEYECEĞİNİ BİLEMEZ

Ceylan evden çıkarken,annesi Hasibe’ye okuldan bir arkadaşının doğum günü partisi olduğunu ve paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Arkadaşının çok zengin biri olduğunu söyleyince Hasibe yelkenleri suya indirerek sabah Ferde’den aldığı paradan verir. Faik, gelen ihbarnameyi okuduğunda borçlarından dolayı faizi ile birlikte borcunun miktarını görünce yıkılır. Terzi olan Faik kara kara parayı nasıl ödeyeceğini düşünür.

AZİZ BABASI İLE İLGİLİ GERÇEKLERİ KEREM’E SÖYLÜYOR

Kerem Tahsin ile buluşur. Tahsin’e bundan sonra yapacakları ile ilgili planlarını anlatır. Tahsin ise ne yapması gerekiyorsa onu yapmasını ancak sonuçlarına da katlanması gerektiğini söyler. Kerem şirkete gelir. Aziz’in odasına girer. Aziz’e babası ile ilgili bişeyler anlatmaya çalışır. Aziz, babası ile ilgili ima ettiği şeylerin ne olduğunu Kerem’e anlatır. Kerem şaşırmıştır. Aziz babasının pis işlerini yaptığını ona söylediğinde Kerem de babasının bir canavar olduğunu söyler.

FERİDE CEYLAN’IN İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRİYOR

Faik akşam yemeğinde Fırat’ın olmadığını görünce Hasibe’ye hesap sorar. Feride babasının sinirli halini görünce bişey olup olmadığını sorar. Faik, bişey olmadığını söyler ama Feride ikna olmaz. Bu arada Ceylan Feride’yi sıkıştırarak doğum günü partisi için basından izin almasını ister. Feride babasına yalan söyleyemeyeceğini söyleyerek Ceylan’ın isteğini geri çevirir. Hasibe Fırat’ı arayarak, babası Faik’in onu sorduğunu ve hemen geri gelmesini ister. Feride sonunda Ceylan’ın istediği izni babasından alır.

FERİDE CİNAYETE TANIK OLUYOR

Aziz ve Kerem iş ortakları ile gece iş yemeğindedir. Kerem Aziz’in iş ortakları ile konuşmalarından bişey anlamadığını söyleyerek masadan kalkıp gider. Kerem’n tanımadığı biri ile sinirli bir şekilde dışarı çıktığını gören Aziz iş ortaklarını yemekte Nehir ile birlikte bırakıp dışarı çıkar. Bu sırada aynı mekanda Ceylan ile olan Feride telefonla konuşmaktadır. Aziz, dışarı çıkarken Feride’ye çarpar ama onu tanımamıştır. Feride telefonla konuşurken, kavga seslerini duyar. Bu sırada Aziz ve Kerem’in karıştığı kavgada silah seslerini duyar. Aziz Kerem’e yardım ederken 3 kişinin ölümüne neden olur ve Feride de tüm bu olanları görmüştür.

Son güncelleme: 07:33 - 08.01.2019