Vuslat 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Faik’in dükkanını kim yaktı?(Vuslat 2. son bölüm izle)

Vuslat 2.son bölümü yayınlandı. Vuslat dizisi son bölümde; Faik'in dükkanı yanınca hastanelik olur. Feride olayın şokunu yaşarken babasının dükkanının kundaklama sonucu yandığını öğrenir. Hasibe'nin dükkanın yanması ile bağlantısı heyecan yaratırken, dükkanda Süheyla ile ilgili söyledikleri merak uyandırıyor. Vuslat 3. bölüm fragmanı yayınlandı, yangınla ilgili yeni gelişmeler dikkat çekerken, hayır ve şer konusunda ince hesaplar yapılıyor. İşte son bölümde yaşananlar…

Vuslat 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Faik’in dükkanını kim yaktı?(Vuslat 2. son bölüm izle)

VUSLAT 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Vuslat 2. son bölümü ile bu akşam TRT1'de yayınlandı. Aziz annesi Perihan’ın kendisi için Nehir ile birlikte düzenlediği doğum günü partisini öğrenince Nehir’den hesap soruyor. Nehir yaşadıklarını Perihan’a anlatıyor ve Aziz ile ilgili şaşırtan bir gerçeği öğreniyor. Ferit, Faik’i evden kovuyor. Feride babasının yüklü miktarda borcu olduğunu öğreniyor. Hasibe, Faik’e dükkanının neden yandığını söyleyince ortalık karışıyor. Peki Vuslat son bölümde başka neler oldu? Vuslat 3. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 2. BÖLÜM ÖZETİ…

Faik’in dükkanı yanarken, Aziz Feride ile birlikte olay yerine gelir. Faik, yerde bilinçsiz bir şekilde yatar. Feride babasını ambulansla hastaneye kaldırır. Tüm aile hastanededir. Ferit, Tekin’e Aziz’i göstererek kim olduğunu sorar. Hasibe yaşadığı üzüntüye dayanamayıp bayılır.

FAİK’İN DÜKKANINI KİM KUNDAKLADI

Aziz, arabasında Feride’nin çantasını bulur. Faik’in dükkanının yanmasının ardından olay yerine gelen polis, olayın kundaklama olduğu sonucuna varır. Bu arada Faik’in durumunun iyi olduğu haberi gelir. Hasibe Faik’in durumunu diğerlerine anlatır. Feride, refakatçi olarak kalmak istediğini söyler. Feride ile birlikte Tekin ve Emine de onunla birlikte hastanede kalır.

vuslat-1

AZİZ DOĞUM GÜNÜ PLANINI ÖĞRENİYOR

Aziz, Feride’nin çantasını açıp açmamak arasında kararsızdır. Sabah Feride babasının yanına gider. Faik, Feride’ye dükkanın durumunu sorar. Feride ona dükkanı düşünmemesi gerektiğini söyler. Faik’in durumunu dışarıdakiler haber verir. Aynı anda Aziz annesinin onun için hazırladığı doğum günü partisini öğrenir. Duruma çok bozulur. Perihan’ın kararı kesindir.

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

FERİDE’Yİ ŞOKE EDEN SORU!

Yalçın, Feride’nin yanına gelerek babasının bir düşmanı olup olmadığını sorar. Feride bu soru karşısında çok şaşırır. Yalçın olayın bir kundaklama olduğunun kesinleştiğini ve polisin herkesle tek tek konuşmak için geleceğini haber verir. Feride Yalçın’la konuşmasının ardından işe gitmek için hastanenin dışına çıktığında çantasının olmadığını farkına varır. Bu sırada Aziz Feride’yi arayarak çantasının arabada olduğunu haber verir.

HASİBE DÜKKANI ATEŞE VERİYOR

Yalçın, Hasibe’nin yanına giderek, Faik’in bir düşmanı olup olmadığını ona da sorar. Olayın kundaklama olduğunu ve eğer bir düşmanı olmaması durumunda Faik’in suçlanacağını söyler. Hasibe de duydukları karşısında şok geçirir. Hasibe yangından önceki gece Faik’in cebinden gizlice aldığı icra kağıdını görür. Ardından yanında getirdiği malzemelerle dükkana girer ve benzini her yere saçar. Ardından prize takılı ütüyü kumaşların üzerine koyar ve dükkandan ayrılır. Dükkandan ayrıldığında Meczup Abdullah’a rastlar. Abdullah onu görmeden yanından geçip gider ve bu sırada yangın başlamıştır.

vuslat-2

AZİZ NEHİR’DEN HESAP SORUYOR

Aziz çantayı adamı ile birlikte Ferdide’ye ulaştırır. Kapıda çantasını alan Feride’nin yanına gelen Fırat neler olduğunu sorar. Feride’ye çantayı götüren Altan’dır. Kapıda Fırat’ı gören Altan Aziz’i arayarak konuşmaları gerektiğini söyler. Bu arada şirkete gelen Aziz annesinin Nehir ile birlikte ondan habersiz düzenledikleri doğum günü ile ilgili, ondan hesap sorar. Nehir Aziz’in söyledikleri karşısında çaresiz kalır.

AZİZ FERİT’İ TANIDIĞINI ALTAN’A SÖYLÜYOR

Altan şirkete geldiğinde Ferit ile ilgili cep telefonundaki resmi Aziz’e gösterir. Aziz resmi görünce bidiğini söyler. Altan şaşırır. aziz’e neler olduğunu sorar ama Aziz şimdilik bişeyler sormamasını söyler. Bu arada Nehir, Aziz ile yaşadığı tatsız konuşmanın ardından Perihan’ı arayarak Aziz’i şikayet eder. Perihan onu yatıştırmak için Aziz ile ilgi bazı bilgiler paylaşır ve Aziz’in iplerinin elinde olduğunu söyler.

HASİBE FAİK’İN TABURCU OLMASINI İSTEMİYOR

Faik hastaneden çıkmak istediğini doktoruna söylediğinde Hasibe endişelenmiştir. Doktora çok erken çıktığını söylese de doktorun Faik’in iyi olduğunu ve endişelenecek bir şey olmadığı sözleri karşısında çaresiz şekilde kabullenir. Feride babsının tabucu olduğunu Hasibe’den öğrenince hastaneye gitmek için dışarı çıkınca yanına gelen Meczup Abdullah’a “ne yapacağını, nereye gideceğini bilmediğini” söyler. Abdullah ise ona, “her işte bir hayır vardır, her işte bir hayır vardır” diyerek yanından uzaklaşır.