Vuslat 37. yeni bölüm fragmanı geldi! Vuslat 36. son bölüm izle

Vuslat 36. son bölümüyle ekranlara geldi. TRT 1'in sevilerek takip edilen dizilerinden olan Vuslat'ın 37. yeni bölüm fragmanı ise dakikalar önce yayınlandı. Dizinin son bölümünde yönetim kurulu toplantısındaki gelişmeler dikkat çekiyor. Vuslat 37. yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Vuslat 36. son bölüm izleme linki...

Vuslat 37. yeni bölüm fragmanı geldi! Vuslat 36. son bölüm izle

Vuslat 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Osman Alkaş, Mehmet Özgür gibi isimlerin yer aldığı Vuslat dizisinin 36. son bölümü bugün ekranlara geldi. Vuslat 37. bölüm fragmanı ise az önce yayınlandı. Aziz, Salih'le Satranc-ı Urefa tahtasının başındadır. Çarkıfelek durduğunda ‘KİN' karesinin geldiğini görür. Aziz'in Salih'ten dinledikleri adeta yönetim kurulu toplantısında başına gelecek olanların habercisi gibidir.

VUSLAT 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

VUSLAT 36. BÖLÜM İZLE

VUSLAT 36. BÖLÜM ÖZET

Aziz, kendisine emanet edileni korumak için holdinge girdiğinde, kinden örülmüş bir duvarla karşılaşır. Aziz, şer cephesi karşısında amansız bir mücadele verir. Aniden salona giren Abdullah'ın Tahsin'in karşısına dikilmesiyle Aziz'in koltuğunu koruyup koruyamayacağı sorusu farklı bir boyut kazanır.

Feride, hem evde babasına destek olmak için çırpınır hem de hayallerini gerçekleştirmek için yeni bir düzen kurmaya çalışır. Feride, yaşamına taze bir başlangıç yapmak için adımlar atar. Ama yine de sorunlar peşini bırakmaz. Aziz bir yanda Feride'yle ortak bir gelecek kurabilmek için mücadele ederken, Feride ise mahallede geçmiş hayatlarının gizemini çözmeye çalışır. Hayat ikisini de farklı yönlere savurur. Buna rağmen devam etmelerini sağlayan azmi “Vuslat” hayalinde bulurlar…

Aneta'nın kaçırılışından beri eli kolu bağlanan Kerem, çaresizlik duygusuyla kendisi için bir çıkış yolu arar. Yönetim kurulu toplantısında içine düştüğü ikilem, bu arayış sürecini hızlandırır. Bülent ile ilişkisi beklenmedik, şaşırtıcı olaylara gebe hale gelir.