Sözcü Plus Giriş

Vuslat 44. final bölümü izle! Vuslat neden final yaptı?

Her hafta pazartesi günü yayınlanan Vuslat dizisi bu akşam 44. bölümüyle ekranlara veda etti. Vuslat'ın 44. final bölümünde; Ailesi ve aşkı arasında sıkışan Feride kendisiyle ilgili önemli bir karar veriyor. Vicdanının karanlığında yolunu kaybeden Kerem, Salih Baba sayesinde yolunu nasıl aydınlatacağını öğreniyor. Peki Vuslat neden final yaptı? İşte Vuslat 44. final bölümü izleme ekranı.

Güncellenme: 20:42, 09/03/2020
Vuslat 44. final bölümü izle! Vuslat neden final yaptı?

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı günden itibaren geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Vuslat dizisi bu akşamki son bölümüyle ekranlara veda etti. Vuslat dizisi takipçileri ise dizinin neden final yaptığını merak etmeye başladı. Vuslat’ın 44. final bölümünü izleme sayfasını ve neden filan yaptığı hakkındaki açıklamaları haberimizde sizlerle paylaşıyoruz. İşte Vuslat 44. final bölümünden tüm detaylar…

VUSLAT 44. FİNAL BÖLÜMÜ İZLE

VUSLAT NEDEN FİNAL YAPTI?

TRT 1 ekranlarında 7 Ocak 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan Vuslat dizisi 9 Mart 2020 tarihi itibarıyla ekranlara veda etti. 44 bölüm süren dizinin neden final yaptığıyla ilgili dizi yapımcıları tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Açıklama yapılması durumunda sayfamızda sizlerle paylaşacağız.

VUSLAT 44. FİNAL BÖLÜM ÖZETİ

Dedesinin son emanetini almak için fabrikaya giden Aziz'i neler bekliyor? Bu son ve gerçek emanet Aziz'e yeni bir geleceğin kapısını mı açacak?

Ailesi ve aşkı arasında sıkışan Feride kendisiyle ilgili önemli bir karar veriyor. Bu durum Aziz'i nasıl etkileyecek? Feride'yi kararından döndürebilecek mi?

Vicdanının karanlığında yolunu kaybeden Kerem, Salih Baba sayesinde yolunu nasıl aydınlatacağını öğreniyor. Kerem, bu yolda nasıl bir fedakarlık yapacak? Dedesine geçmişin bedelini ödetebilecek mi?

Mecnun'un Leyla'dan, Kerem'in Aslı'dan, Ferhat'ın Şirin'den geçtiği kapının eşiğinde duran Aziz ve Feride'yi nasıl bir son bekliyor? Aşık, maşuktan geçip Sevgiliye mi kavuşacak? Yoksa Aziz ve Feride bambaşka bir sonla mı karşılaşacak?