Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vuslat 6. yeni bölüm 2. fragman: Aziz’den Kerem’e gözdağı!
Vuslat 6. yeni bölüm 2. fragman: Aziz’den Kerem’e gözdağı!
Vuslat 6. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Yeni fragmanda; Yalçın, Aziz'e "çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde kollarımı açmış seni bekliyor olacağım" diyor. Kerem Feride'ye abisi Aziz'in onu şirkette ve ailesinde istemediğini anlatırken Ferdi'ye de "onlar iyiler biz kötüleriz" diyor. Faik karısı Hasibe'yi Feride'ye bir daha vurduğunu duyarsa boşamakla tehdit ediyor. İşte Vuslat 6. yeni bölüm fragmanları...
Magazin 8 Şubat 2019 - 23:45

VUSLAT 6. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

VUSLAT 6.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizinin son bölümünde ise; Feride’yi kurtaran Aziz ve diğerlerinin yolu Salih Baba’nın dükkânına düşer. Faik, yeni eve alışmayı reddetmektedir. Kerem, Fırat’ı tehlikeli bir durumun içine atar. Feride tüm bildiklerini Yalçın’a anlatır. Yalçın, Aziz’i yakalamak için elinden geleni yapar. Nehir, Feride’ye bilenmeye devam eder. Fırat’ın gizli görevi Aziz ve Kerem’i tekrar karşı karşıya getirir. Mahalleli, Faik’e unutamayacağı bir iyilik yapar. Salih Baba, geçmişin ve bugünün gizemlerini hâlâ saklı tutar.

Bir “aşk yolculuğu” nun serüvenini anlatan Vuslat, Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi imkânsız aşkların hikayelerinden ilham alarak, İbn Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyununun üzerine inşa ediliyor. Bu oyun, İslam tasavvufunda kişinin “İnsan-ı Kâmil” olma yolculuğundaki 101 basamaktan oluşuyor. Oyunun her basamağındaki maddeler ise “iyi insan” olmak için gereken temel insani kavramlardan başlayarak, derinleşen bir yapıyı irdeliyor.