Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vuslat 6.yeni bölüm fragmanı yayında: Aziz hayati gerçeği öğreniyor! Vuslat 5.son bölüm izle…
Vuslat'ta heyecan dolu gelişmeler yaşanıyor. Vuslat'ın son bölümü ve yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Vuslat 5.son bölümüyle TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Aziz, Feride'nin güvenini kazanmaya çalışıyor. Evdeki tüm olaylardan Feride'yi suçlu bulan Hasibe, Feride'yi evden kovuyor. Fırat, Sultan ile ilk tanışmasında ne yapacağını bilemiyor. Diziseverler Vuslat 6.yeni bölüm fragmanını araştırıyor. İşte Vuslat dizisi ile ilgili merak edilen ayrıntılar...
Sozcu.com.tr
Magazin 4 Şubat 2019 - 23:31

Vuslat dizisi kısa zaman önce ekran macerasına başladı ve her Pazartesi TRT 1 ekranlarında yeni bölümleri ile geliyor. Vuslat’ın başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür'ün paylaşıyor. 

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir “aşk yolculuğu” nun serüvenini anlatan Vuslat, Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı gibi imkânsız aşkların hikayelerinden ilham alarak, İbn Arabi'nin Satranc-ı Urefa oyununun üzerine inşa ediliyor. Bu oyun, İslam tasavvufunda kişinin “İnsan-ı Kâmil” olma yolculuğundaki 101 basamaktan oluşuyor. Oyunun her basamağındaki maddeler ise “iyi insan” olmak için gereken temel insani kavramlardan başlayarak, derinleşen bir yapıyı irdeliyor.

aziz

Dizinin son bölümünde ise; Feride'yi kurtaran Aziz ve diğerlerinin yolu Salih Baba'nın dükkânına düşer. Faik, yeni eve alışmayı reddetmektedir. Kerem, Fırat'ı tehlikeli bir durumun içine atar. Feride tüm bildiklerini Yalçın'a anlatır. Yalçın, Aziz'i yakalamak için elinden geleni yapar. Nehir, Feride'ye bilenmeye devam eder. Fırat'ın gizli görevi Aziz ve Kerem'i tekrar karşı karşıya getirir. Mahalleli, Faik'e unutamayacağı bir iyilik yapar. Salih Baba, geçmişin ve bugünün gizemlerini hâlâ saklı tutar.

Son güncelleme: 09:08 - 06.02.2019