Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vuslat yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Aziz’den şok hamle! (Vuslat 5. bölüm fragmanı izle)
Vuslat yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Aziz’den şok hamle! (Vuslat 5. bölüm fragmanı izle)
Vuslat yeni bölüm fragmanında çok dikkat çekici gelişmeler yaşanıyor ve Aziz'in flaş hamlesi izleyicilerin merak seviyesini yükseliyor. Vuslat 5. yeni bölüm fragmanı 2. fragman bugün yayınlandı. Vuslat yeni fragmanda; Nehir Feride'yi "Ben mutsuz olursam seni de mutsut ederim" diyerek tehdit ediyor, bu sözleri duyan Aziz ise Nehir'i uyarıyor. Aziz Feride'ye "hoşgeldin" diyor. Azizi Kerem'den Fırat'ı bırakmasını istiyor. Kerem karşı çıkınca Fırat'ı kaçırıyor. İşte Vuslat 5. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 1 Şubat 2019 - 23:03

VUSLAT 5. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

 VUSLAT 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 


VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 4. BÖLÜM ÖZETİ…

Feride gözü yaşlı bir şekilde restorandan ayrıldıktan sonra Aziz arkasından geliyor. Feride’den özür diliyor bu sırada köşe başında bekleyen kişi silahını ateşliyor. Feride vurulmuştur. Aziz şok geçiriyor. Feride kendinden geçerken Aziz, Kerem’e Feride’yi vuran kişiyi bulmasını söylüyor.

FERİT YEMİN EDİYOR

Ferit babasının onu evden kovmasını bir türlü hazmedemez. Bu arada Meczup Abdullah Salih Baba’nın dükkanına gelir. Aziz, ameliyattan çıkan Feride’nin durumunu doktordan öğrenir. Feride ucuz kurtulmuştur. Ferit, bundan sonra kimsenin ona sokak köpeği gibi davranmasına müsade etmeyeceğine yemin eder. Bu arada Faik ve Hasibe Ferit yüzünden birbirine girerler.

FERİDE AZİZ’İ KOVUYOR

Aziz Feride’nin hastanedeki odasına girer. Feride kendine geldiğinde Aziz’i karşısında görünce onu odadan kovar. Kerem saldırganlardan birirnin güvenlik kameralarına yakalandığını öğrenir. Kerem bu kişinin kim olduğunu merak eder. Bu arada Ceylan babasına Can’ın nerede olduğunu sorar. Faik odasında olabileceğini söyler ama Ceylan Can’ın odasında olmadığını söyler. Herkes Can’ı bulmak için seferber olur.

FERİDE HASTANEDE

Aziz, Feride ile birlikte ambulansla hastaneye gider. Kerem Aziz’i arayarak vuran kişiyi bulamadığını söyler. Aziz Kerem’den yaşananların basına sızmamasını ister.. Hastaneye geldiklerinde Feride’nin üstünden Salih’in daha önce vermiş olduğu broş yere düşer.

 

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

YALÇIN AZİZ’İN YAKASINA YAPIŞIYOR

Yalçın, hastanede Aziz’in yakasına yapışıyor. Feride’nin vurulması ile ilgisinin bulunması halinde ondan hesap soracağı tehdidini savuruyor. Aziz’in Feride’ye hastanede yardımcı olması için çağırdığı Gülten’i Yalçın eve geri gönderir. Aziz Feride’yi vuran kişinin yüzünü nerden hatırladığını anımsamaya çalışır. Gizli kasadan çıkardığı defterini karıştırır ve kim olduğunu bulur.

Son güncelleme: 09:03 - 02.02.2019