Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vuslat yeni sezon ne zaman? Vuslat ne zaman başlayacak?
Vuslat yeni sezon ne zaman? Vuslat ne zaman başlayacak?
Vuslat ilk sezon finali ile izleyicisine veda etti. Vuslat dizisinin sezon finalinde; Aziz ve Feride her şeye rağmen beraber olduklarını düşünürken ardından gelişen beklenmedik olaylar Aziz'in yeniden Araf'a düşmesine neden oluyor. Salih Baba'nın dükkanına gelen beklenmedik misafirin elinde tuttuğu kutu onu ve Abdullah'ı derinden sarsıyor. Feride'nin defilesini izleyen Perihan, Nehir'e zaferini izlediğini söylüyor. Yalçın büyük geldiğini söylerken, Tahsin defilede karşılaştığı Hasibe'nin yakasına öfkeyle yapışıyor ve onu tehdit ediyor. Fırat silahını Kerem'e doğrultuyor ve tetiği çekiyor. Peki Vuslat yeni sezon ne zaman? Yeni sezonda hangi sorulara yanıt aranacak? İşte Vuslat dizisinin yeni bölümleri ile ilgili merak edilenler...
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Haziran 2019 - 00:11

Vuslat dizisi ilk sezon finalini yaptı. Oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Osman Alkaş gibi isimleri barındıran dizi yeni sezonu ile yeniden ekranlarda olacak. Peki yaz tatiline giren Vuslat dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte sezon finali ve yeni sezona dair merak edilenler…

VUSLAT YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yayın hayatına bu sezon başlayan Vuslat dizisi ilk olarak 7 Ocak’ta ekrana gelmişti. İlk sezon finalini veren dizinin Eylül ayı içinde yeniden ekranda olması bekleniyor.

VUSLAT 20. BÖLÜM ÖZETİ: SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Kerem Faik’in evine gelir. Kapıda Kerem’i gören Faik , “sen ne yüzle benim kapıma geliyorsun” der. Kerem de onu dinlemesini ondan sonra bağırmasını ister. Faik’e “Benim Ceylan’la gönül eğlendirdiğim falan yok. Ben kendisi ile çok ciddi düşünüyorum” deyince Faik çileden çıkar. Faik’in rahatsızlandığını gören Kerem onlarla tanıştırabileceği bir tek aile büyüğü olduğunu söyleyerek, “O da sizlerle beraber yaşıyor” der. Herkes şoke olmuştur. Faik “nasıl yani” deyince Kerem de “Aneta Hanım, o benim anneannem” der. Kerem Hasibe’ye dönerek ona da “Benim annem sizin arkadaşınız mış, Alis” der. Faik ve Hasibe göz göze gelir. Kerem daha sonra kendisini başka bir ailenin büyüttüğünü onlara da ailem demediğini açıklar. Ardından da Ceylan’ın tanıdıkları bildikleri bir aileye gelin gittiğini söyler. Bu sırada Fırat da kapının ardında onları dinler. Kerem esas bombasını patlatır ve annesini bulduğunu, yakında Ceylan’ı istemeye geleceklerini söyler. Bu açıklama Hasibe’ye ikinci şok olur. Hasibe düşer bayılır.

AZİZ FERİDE’YE EVLENME TEKLİF EDİYOR

Tahsin mezarlıkta Süheyla Çağlar’ın mezarını bulur. Gözyaşlarına hakim olamaz. Bu sırada Abdullah yanına gelir. Tahsin onu görünce şoke olur. Tahsin nefes almakta zorlanır ve yere yığılır. Bu sırada Aziz ve Feride yemektedir. Aziz Feride’ye “seni seviyorum dediğim zaman şimdi zamanı mı demiştin. Peki şimdi zamanı mı” diye sorar. Feride başını evet anlamında sallar. Ardından Aziz “O zaman tekralamama müsade…” dediği anda Feride sözünü keser ve “sıra bende” der. O gece cevap veremediğinde içinde çığlık çığlığa bağıran sesin “ben de” olduğunu söyler. Aziz’in yüzü mutluluk içinde parlar . Ancak “Ben de ne?” diye sorar. Feride “anladın işte” der. Aziz duymak istediğini söyleyince Feride de “Ben de seni seviyorum” der. Aziz cebinden yüzüğü çıkarır ve “evlen benimle” der. Bu sırada tüm olanlara Nehir tanık olur.

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

Aziz evlenme teklifi karşısında şaşıran ve cevap vermekte zorlanan Feride’ye her şeye rağmen bir arada olduklarını söyleyerek “senin bana olan inancını yıkmaktansa dünyayı yıkarım Feride. Sen yeter ki bana inanmaya devam et” diyerek Feride’nin kafasındaki soru işaretlerini gidermeye çalışır. Ardından da “Seni çok seviyorum” der. Feride de “Seni çok seviyorum Aziz” diye karşılık verir.