Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Wilma Elles, hakkında çıkan iddiaları yalanladı!
Wilma Elles, hakkında çıkan iddiaları yalanladı!
'Öyle Bir Geçer Zaman ki' isimli dizide canlandırdığı 'Caroline' karakteriyle Türkiye'de tanınan oyuncu Wilma Elles, hakkında çıkan iddialara yönelik bir açıklamada bulundu.
Magazin 9 Mart 2018 - 14:36

Wilma Elles, rol alacağı konuşulan ‘Son Çağ‘ filminin yapımcısı Veysel Atasever‘in hakkında kullandığı ifadelere avukatları aracılığı ile bir basın açıklaması yaparak cevap  verdi. Dün Atasever, AKP, Bosna’nın Srebrenitsa kentinde 8 binden fazla Müslüman erkeğin katledilmesini anlatacak ve tarihin son soykırımını dünyaya duyuracak olan ‘Son Çağ‘ isimli filme verdiği desteği geri çektiğini söyleyip, AKP’li yetkililerin filmin yönetmenine desteğin geri çekilmesi sebebini “Şimdi Sırpları üzmeyelim” diyerek açıkladığını öne sürdü.

Wilma Elles‘in kendisinden filmde rol istediğini açıklayan Veysel Atasever, “Gelip rol istedi. ‘Benim adım Erdoğan demek. Bütün kapıları açar’ dedi. Yapımcı şirketimin ortaklarıyla görüştüm ve Wilma Elles‘i yapımın yüzde 50'sine ortak ettim. Ancak, Hollanda ile kriz başlayınca, projeyi süründürmeye başladılar. Şimdiye kadar yaptığım 120 bin Euro’luk masrafı bile vermiyorlar” ifadelerini kullanmıştı. Yapımcı Atasever‘in yaptığı bu açıklamalar sonrası Wilma Elles, avukatı aracılığıyla bir basın açıklaması yaparak kendini savundu. İşte Wilma Elles ve avukatının yaptığı basın açıklaması;
wilmaelles

Son güncelleme: 11:11 - 10.03.2018