Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Wilma Elles’in ‘bacak tıraşı’ gafı
Wilma Elles’in ‘bacak tıraşı’ gafı
Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in başrollerinde olduğu Arif V 216 filminin galasına katılan Wilma Elles muhabirlerin karşısında inanılmaz bir gafa imza attı.
Magazin 4 Ocak 2018 - 11:41

Komedyen Cem Yılmaz’ın büyük bir heyecanla seyirci karşısına çıkarmaya hazırlandığı Arif V 216 filminin basın gösterimine çok sayıda ünlü isim katıldı. Ünlülerin akın ettiği gecede boy gösterenler arasında eşi Kerem Göğüş’le birlikte geceye katılan Wilma Elles de vardı. Geceye, uzun siyah bir kıyafetle katılan Elles muhabirlerin ‘Çok şıksınız’ şeklindeki hitabına büyük bir gafla yanıt verdi.

wilma-elles-ic

Laf Bende Kalmasın adlı programda geceye dair sunulan görüntülerde dikkat çeken ayrıntıda, son derece samimi bir gülücükle sözlerine başlayan Elles; “Bugün bacaklarımı tıraş etmedim, unuttum da o yüzden” sözlerini sarf edince eşi Kerem Göğüş’ün gözleri büyüdü ve muhabirler de büyük şaşkınlık yaşadı. Yaşadıkları kısa süreli şoku üzerlerinden atan muhabirler, geceyle ilgili soru sormayı ihmal etmedi.

 

Son güncelleme: 09:06 - 05.01.2018