Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Wilma’dan ayrılık açıklaması
Wilma’dan ayrılık açıklaması
Oyuncu Wilma Elles’n sunuculuğunu yaptığı ödül töreni önceki gece Çırağan Sarayın’da yapıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 16 Mart 2018 - 08:29

Ödül alanları anons etmeden önce kameralar karşısına geçerek röportaj veren Wilma Elles, yeni projelerin yakında gerçekleşeceğini açıkladı. Şehitlerimiz hakkında da konuşan Elles, üzüntüsünü dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde eşi Kerem Göğüş ile ayrılacağı haberleri sorulduğunda biraz morali bozulan oyuncu, “Öyle bir şey yok. Nereden çıktı bu. Buraya eşim ve çocuklarımla birlikte geldi. Hatta bu mekan bizim için ayrı bir yere sahip. Burada tanıştık” diyerek ayrılık haberlerini yalanladı.
kerem-gogus-wilma-elles-ic

 

“IVANA’YI ÇAĞIRDILAR BENİ ÇAĞIRMADILAR”

Ödül almaya gelen isimler arasında yerini alan Esra Sönmezer, nisan ayında çok yoğun olduğunu söyledi. Yeni filminin galasını yapılacağını söyleyen Sönmezer, “5 ayrı yerde gala yapacağız. Nisan ayı komple doldu” dedi. Bunun dışında bir film projesi olduğunu da söyleyen oyuncu, meslektaşı İvana Sert'e göndermede bulundu.

esra-sonmezer

Sert ile birlikte kamera karşısına geçeceğini söyleyen Sönmezer, “Yapımcılar İvana Sert'i yemeğe davet etti ancak beni çağırmadılar” diyerek sitemde bulundu. Sunuculuk dalında ödül almaya layık görülen Özge Ulusoy, geceye katılan isimler arasında yerini aldı.

ozge-ulusoy-ic

Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Türk erkeklerine yaklaşmıyorum” açıklaması sorulduğunda “Ben espri yaptım neden yaklaşmayayım yaklaşıyorum” diyerek herkesi güldürdü. Gecede ödül alan diğer isimler ise Gripin, İnci Razaki, Gökhan Türkmen, Aydilge, Mabel Matiz ve Deha oldu.

Son güncelleme: 09:34 - 16.03.2018