Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yabancı filmi konusu ve oyuncu kadrosu…
Yabancı filmi konusu ve oyuncu kadrosu…
Tarihi konusuyla dikkat çeken Yabancı filmi televizyon ekranlarında yayınlandığı dönemlerde izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yabancı yani orijinal adıyla Outlander filminde kimler oynuyor? Yabancı filminin konusu ne?
Magazin 1 Mart 2020 - 14:34

Lord of the Rings’in yapımcısı Barrie Osborne’nun yapımcılığını üstlendiği filmi bu akşam televizyon ekranında yer alacak. 2008 yapımı olan Yabancı (Outlander) filminin konusu ve oyuncuları dikkat çekiyor. Howard McCain tarafından yönetilen Yabancı filminin konusu ve oyuncu kadrosu…

YABANCI FİLMİ KONUSU

İskandinavya’nın en karanlık çağları olan Viking döneminde geçen hikayede bir kahraman olan Kainan'ın gemisi, Thor’un anavatanının kıyılarına vurur. Büyük bir savaş yaşanmıştır ve sadece Kainan ve Moorwen olarak bilinen vahşi uzaylı yaratık dışında hayatta kimse kalmamıştır. Moorwen kendine yapılanların intikamını almak için karşısına çıkan tüm engelleri yok ediyordur. Ona herşeyi yok etmeden önce dur demek gerekmektedir. Moorwen’i imha etmek için Kainan Vikingler ile işbirliği yapar. Lord of the Rings’in yapımcısı Barrie Osborne’nun yapımcılığını üstlendiği filmin başrolündeki isim Tutku filminde İsa rolünü oynayan James Caviezel.

YABANCI FİLMİ OYUNCULARI

Jim Caviezel
Rolü : Kainan

John Hurt
Rolü : Rothgar

Jack Huston
Rolü : Wulfric

Sophia Myles
Rolü : Freya

Etiketler