Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Uyuşturucudan gözaltına alınan Yağız Can Konyalı’nın ifadesine ulaşıldı
Uyuşturucudan gözaltına alınan Yağız Can Konyalı’nın ifadesine ulaşıldı
İstanbul Beşiktaş'ta polis ekipleri tarafından yapılan uygulamada, oyuncu Yağız Can Konyalı ve T.A. isimli arkadaşının bulunduğu bulunduğu araç durdurularak arama yapıldı. Aramalarda tütünle karıştırılmış 19 gram uyuşturucu bulunması üzerine emniyete götürülen ikili ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Konyalı'nın polisteki ifadesinde "Uyuşturucu olduğunuzu söylediğiniz şey bana ait değil" dediği öğrenildi.
Habip ATAM
Magazin 1 Haziran 2018 - 14:18

Olay, önceki gün Bebek’te saat 04.00 sıralarında yaşandı. ‘Bizim Hikaye’ dizisinin başrol oyuncularından Yağız Can Konyalı, arkadaşıyla otomobilinde otururken, polis ekipleri park halindeki aracı şüpheli buldu. İstanbul Emniyeti’ne bağlı Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri otomobildeki ünlü oyuncu ve arkadaşının kimliğini kontrol etti.

İkilinin arama kayıtlarının olmadığı anlaşıldı. Polis araçtaki kokuyu şüpheli buldu. Bunun üzerine arama yapıldı. İddiaya göre; oyuncunun montunda 19 gram tütünle karışık esrar bulundu. Bunun üzerine Yağız Can Konyalı ve arkadaşı gözaltına alındı. Ele geçirilen sigaranın satış amacı taşımadığı için Konyalı ve arkadaşı ifadesinin ardından serbest kaldı.

Emniyete götürülen Konyalı’nın ifadesinde “Uyuşturucu olduğunu belirtilen şey bana ait değil. Otomobilin arka koltuğundaki çantada buldunuz. Çalıştığım yerde çantama birileri bir şeyler koyup alır. Başkası koymuş olabilir” dediği öne sürüldü. Ancak polis tutanaklarında mont cebinde bulunduğu belirtilen madde Kriminal Şube Müdürlüğü Laboratuvarı’na gönderildi.

Son güncelleme: 18:30 - 01.06.2018