Yağmur Atacan kimdir? Yağmur Atacak nerelidir, kaç yaşındadır?

Pınar Altuğ, kendisi ve eşi Yağmur Atacan ile ilgili sosyal medyada hakaret dolu mesajı atan kişiyi rezil etti. Bu haber üzerine internet kullanıcıları, Pınar Altuğ ile uzun yıllardır evli olan Yağmur Atacan’ın kim olduğu merak etmeye başladı. Yağmur Atacan kimdir? Yağmur Atacan nerelidir, kaç yaşındadır?

Yağmur Atacan kimdir? Yağmur Atacak nerelidir, kaç yaşındadır?

Ünlü televizyon simalarından Pınar Altuğ, kendisi ve eşi hakkında kötü yorumlarda bulunan bir takipçisinin fotoğrafını ‘Ne desem bilemedim' yorumu ile paylaştı ve magazin gündemine oturdu. Bu haber sonrası Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan'ın kim olduğu sorusu merak edildi. İşte Yağmur Atacan hakkında her şey…

YAĞMUR ATACAN KİMDİR?

Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olan Yağmur Atacan, asker olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’de okudu. Lise eğitimini Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamladı.Yağmur Atacan, lise yıllarında ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle tiyatro sahnesinde yer aldı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümündeki eğitimini bıraktı. Okul hayatına sanatta yeterlilik eğitimi alarak devam etmektedir.

Ayrıca müzik yaşantısında profesyonel baterist olarak 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında bulundu. 2006 yılında TRT televizyonunda “Ben İstersem” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

2007 yılının Eylül ayında Pınar Altuğ ile nişanlandılar ve 12 Nisan 2008’de dünya evine girdiler. 27 Ocak 2009 tarihinde eşi Pınar Altuğ ile Su adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar. Ticaret hayatına atılmış ve tekne satmaktadır.

YAĞMUR ATACAN'IN OYNADIĞI FİLMLER VE DİZİLER?

Sınav – Sinan

Nefes Nefese – Barış

Doktorlar – Hasan

Çılgın Dersane – Timur

İlk Aşkım – Serkan

Bir Dilim Aşk – Taner

Lise Defteri – Ali

Avanak Kuzenler – Tankut

Pınar Altuğ, kendisine çirkin, eşine jigolo diyen takipçisini ifşa etti İlginizi Çekebilir Pınar Altuğ, kendisine çirkin, eşine jigolo diyen takipçisini ifşa etti