Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yağmur Banda kimdir? Survivor Yağmur kaç yaşında?
Yağmur Banda kimdir? Survivor Yağmur kaç yaşında?
Survivor 2018 Gönüllüler takımında yer alan Yağmur Banda, sık sık eleme potasında yer alan isimlerden biri.. Yağmur, başlangıçta yüksek performansı ile dikkat çekmiş ancak adanın zorlu şartları nedeniyle sık sık sayı kaybeden bir yarışmacı olmuştur. Peki Survivor'un en genç yarışmacısı Yağmur Banda kimdir?
Magazin 5 Nisan 2018 - 18:59

Yağmur Banda kimdir? Gönüllüler takımında yer alan Yağmur Banda, son zamanlarda yaşadığı performans düşüklüğü nedeniyle eleme potasına giriyor. Takımların değiştirilmesinin ardından genç yarışmacının nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu oldu. İşte Survivor Yağmur Banda hakkında merak edilenler…

YAĞMUR BANDA KİMDİR?

20 yaşındadır. Lise mezunudur. 12 yaşından beri spor yapmaktadır. 12 yıldır tekvando ile uğraşmaktadır. Türkiye ve Balkan şampiyonluğu vardır. 2014 yılında Avrupa şampiyonluğu vardır. Bu sene Türkiye ikincisi olmuştur.Yağmur Banda, özellikle yüzme dalında başarısı ön plandadır.İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde Taekwondo takımında yer almaktadır.