Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yağmur Sarnıç kimdir? Yağmur Sarnıç kaç yaşında?
Yağmur Sarnıç kimdir? Yağmur Sarnıç kaç yaşında?
Emre Aşık'ın eski eşi olan ve magazin gündeminden düşmeyen Yağmur Sarnıç'ın hayatı merak ediliyor. Yağmur Sarnıç’ı tanımayanlar ne iş yapıyor merak ediyor. Peki Yağmur Sarnıç kimdir? Gündemin ilk sıralarında yer alan ismin hayat hikayesi…
Magazin 20 Eylül 2019 - 10:58

Hakkında çıkan magazinsel haberin ardından Yağmur Sarnıç'ın hayatı merak konusu oldu. Peki, Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç kimdir? İşte Yağmur Sarnıç’ın hayat hikayesi…

YAĞMUR SARNIÇ KİMDİR?

Galatasaray ve milli takımın eski futbolcusu Emre Aşık’la bir dönem evli olan Yağmur Aşık, 1993 tarihinde dünyaya geldi. Genç yaşta evlilik yapan Yağmur Aşık'ın mesleği ise iç mimarlıktır. Magazin dünyasında tartışma ve kavgalarıyla gündeme gelen Yağmur Aşık, 2012 yılında Emre Aşık ile nikah masasına oturdu. 2017’de Sokakta bulduğu yaralı baykuşu veterinere götüren Yağmur Aşık, baykuşun az bulunan bir tür olması dolayısıyla bakanlığa haber verilmesi gerektiğini duyunca veterinere saldırmıştı.

Yine bir başka olayla daha gündeme gelen Yağmur Aşık, ateşlenen çocuğunu hastaneye götürdükten sonra aracını başhekimlik önüne park etmek istemesinin ardından müdahale eden güvenlik görevlisiyle tartışmış ve olay polislerin müdahalesi ile aralanmıştı.

Geçtiğimiz yıl eylül ayında meydana gelen olayda ise Yağmur Aşık, iddialara göre feribot bekleme sırasındayken 17.00’daki fotoğraf çekimine yetişmek için Eceabat İskelesi’nde feribot kuyruğuna girmeden Çanakkale’ye gelmek için istedi. Görevlilerin buna itiraz etmesi üzerine Yağmur Aşık iddiaya göre araçtan inerek hakaret etti. Olay büyüyünce Emre Aşık ve eşi Yağmur Aşık darp edildi.