Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yağmur’u masa da kesmedi…
Yağmur’u masa da kesmedi…
Yaklaşık bir hafta önce çocuklarıyla tatil için Dubai'ye giden Yağmur Sarıoğlu, burada yaptığı adrenalin dozu yüksek aktivitelerle dikkat çekiyor.
Magazin 14 Nisan 2018 - 09:18

1 km uzunluğundaki ve 170 metre yüksekliğindeki parkurda zipline yapan Yağmur Sarıoğlu, heyecan dolu anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. İki ay önce anne olan Yağmur mesleği olan pilotluktan uzun süre ayrı kalmanın yarattığı heyecan ve adrenalin eksikliğini çocuklarıyla birlikte çıktığı tatilde çıkardı. Dünyanın öne çıkan tatil mekanlarından biri olan Duabi’yi tercih eden Sarıoğlu, burada dünyanın en yüksek binası olan ve 828 metre yüksekliğindeki Burj Khalifa’yı ziyaret etti ve kızı Sare’yi de binanın 148. katından paylaştığı fotoğrafla, annesinin adrenalin dozu yüksek hayatıyla tanıştırdı.

yagmur-ic

Bununla da yetinmeyen Yağmur Sarıoğlu yerden 50 metre yüksekte hizmet veren bir masada yemeğe oturdu ve buradan fotoğraf paylaştı.

yagmur-ic-2

İki çocuğu olmasına ve kısa bir süre önce doğum yapmasına rağmen Yağmur’un son icraatı paraşütle tandem atlayış yapmak oldu. Genç kadın o atlayışıyla ilgili olarak; “Dubai’deki ikonik Palmiye Adası üzerinde paraşütle atlayış uzun zamandır yapılacaklar listemde vardı. Öncekinin aksine bu sefer 13,000 feet’ten atladık. 18,000 feet’e göre çok daha konforluydu” notunu paylaştı.

yagmur-sariogluyagmur-sarioglu-ic-3