Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Yağmur’un tek rakibi Acun Ilıcalı’
‘Yağmur’un tek rakibi Acun Ilıcalı’
Göztepeli futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı motosiklet videosu ile tam bir adrenalin bağımlısı olduğunu gösterdi.
Magazin 23 Kasım 2017 - 07:22

Asıl mesleği pilotluk olan Yağmur Sarıoğlu tam bir adrenalin bağımlısı. Şimdilerde ikinci çocuğuna hamile olduğu için bu işlerden elini eteğini çekmiş olsa da sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım doğum sonrasına dair mesajlar verdi. Şimdilerde Göztepe’de futbol oynayan Sabri Sarıoğlu’nun eşi olan Yağmur Sarıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı heyecanlı aktiviteleri gösteren video paylaşımlarıyla dikkat çeken bir isim. Kimi zaman bir gökdelenin tepesinden paraşütle atlarken izlediğimiz Yağmur son paylaştığı videoda son derece hızlı bir şekilde motosiklet kullanırken görülüyor. Benzerlerini Acun Ilıcalı’da izlediğimiz motosiklet videolarına benzeyen görüntülerde Yağmur Sarıoğlu pahalı bir spor arabayı geçerken görülüyor. Yağmur’u Acun’dan ayıran farksa onun güvenlik önlemlerine dikkat etmesi olmuş. Genç kadının takipçileri videonun altına yaptıkları yorumlarda Yağmur için ‘Tek rakibi Acun Ilıcalı’ yazmayı da ihmal etmemişler.