Yalaza 4. bölüm fragmanı yayında Nalan yaptığına pişman mı oluyor?

TRT1'in yeni dizilerinden Yalaza'nın 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalaza 4. bölümde neler olacak? Yalaza'nın 4. bölümünde İbrahim ve Alev evleniyor mu? Yalaza son bölümde neler olmuştu?Kadir Alev'in evini basıyor ve ondan dışarı çıkmasını istiyor. Mahalle birden karışıyor. Yalaza yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 4. bölümde İbrahim'in zeybek oynaması büyük ilgi çekeceğe benziyor.

Yalaza 4. bölüm fragmanı yayında Nalan yaptığına pişman mı oluyor?

Yalaza’nın 4. bölümünde Nalan intihar mı ediyor? Nalan’ın yardımına kim koşuyor? İbrahim ve Alev evleniyor mu? Yalaza’nın Cumartesi yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Yalaza dizisinin oyuncu kadrosuna dair bilgiler. Taraklı Kasabası’nda neler oluyor? Alev kasabaya uğursuzluk mu getiriyor? İşte Yalaza 4. bölüm fragmanı…

yalaza-ic

YALAZA SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yalaza' şakasının mucidi Taraklı halkı, güne, bütün kasabanın boydan boya bayraklarla donatılmış halde olduğunu görerek başlar… Ortalık ‘gümbür-gümbür' mehter marşıyla inliyordur… Dizinin Fatih'i başta olmak üzere insanlar oldukça coşkuludur.. Acaba bu tablo neyin habercisidir?.. Bu bölümde; vefat ettiği sanılan Marangoz İbrahim usta az kalsın gömülecekken son anda “Santral'in, ahaliye Yalaza yapması” sayesinde kurtulur! İbrahim usta, traktör üzerinde götürülürken bütün ‘gizli-aşk'ları duymuştur.. Bakalım kızlarının peşinde olan, Oral, İsmail ve Fatih, Marangoz İbrahim'in gazabından kurtulabilecekler midir? “Çocukluk aşkı İbrahim'i”, az kalsın öldürecek olan “Alev” ise, Taraklı'ya adeta peşine belayı da takıp gelmiştir… Kasabanın ‘Yalaza'cısı Santral ve Settar, hemşerilerini bu ‘beladan' kurtaralabilecek midir?

YALAZA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Taraklı kasabasının sakin hayatına bir meteor gibi düşen Alev, yanında belayı da getirmiştir. Her ne kadar kasabanın Yalaza'cısı Settar Baba ve Santral kurdukları oyunla belayı kovsalar da, Alev kasabada olduğu sürece istenmeyen hadiselere tanık olacaklardır. Kasaba halkı, İbrahimi yıllardır seven Nalan sayesinde acaba Alev'den kurtulabilecek midir? Alev'i kötü adamlara teslim eden Nalan yaptığından pişman olacak mıdır?

yalaza-ic-1

Oral, İsmail ve Fatih'in kızlarında gözü olduğunu öğrenen İbrahim, onlara nasıl bir ders verecektir? Yıllar önce kaybettiği aşkı olan Alev'in geri dönüşüyle mutlu olan İbrahim, kasabaya gelen bir adamın “Alev'in kocasıyım” demesi ile girdiği şoku atlatabilecek midir? Peki İbrahim'in kızları Nalan-Alev ve babaları arasında kalmışken nasıl bir tercih yapacaklardır?

sds

 

Yalaza 3. bölüm fragmanı yayında! Açılmaması gereken sandık açılıyor İlginizi Çekebilir Yalaza 3. bölüm fragmanı yayında! Açılmaması gereken sandık açılıyor

 

Yalaza dizisi konusu ve oyuncuları Yalaza'da kim kimdir? İlginizi Çekebilir Yalaza dizisi konusu ve oyuncuları Yalaza'da kim kimdir?