Yalaza 5. bölüm fragmanı yayında Yalaza’da toplu nikah mı var?

TRT1'in sevilen dizisi Yalaza'da bu hafta neler olacak? Toplu evlilik töreni mi yapılacak? Kız isteme merasiminde işler karışıyor. Kim kimi istiyor? Yalaza'nın 5. bölümünde eğlence doruğa çıkıyor. Eğlence yeni mi başlıyor? İşte ayrıntılar...

Yalaza 5. bölüm fragmanı yayında Yalaza’da toplu nikah mı var?

Düzenlenen kına gecesinde neler yaşlanacak? 3 kafadar Damadım olmak ister misiniz? sorusuna ne cevap verecek? Kız isteme esnasında gelişen olaylar izleyiciyi kahkaya boğacak. Kim kimi istiyor her şey karışacak. Yalaza’nın 5. bölüm fragmanı yeni bölümn komik geçeceğinin de göstergesi oluyor.

Yalaza’nın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin en komik bölümlerinden biri olmaya aday 5. bölümde kızlar için yoplu nikah töreni düzenleniyor. Ancak öncesindeki kız isteme merasiminde her şey karışıyor. Kim kimi istiyor? Hangi kıza kim talip oluyor? Yalaza’nın yeni bölümü kırıp geçiriyor.

yalaza-5-ic

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Taraklı'ya geri dönen Alev'in peşinden eski kocası Kadir gelir. İbrahim ve ailesini tehdit eder. İnsanların kendisi yüzünden zor durumda kaldığını gören Alev Taraklı'yı terk etmeye çalışır. Gelgelelim İbrahim, ailesi ve Taraklı ahalisi Alev'i yalnız bırakmayacaktır. Kadir, Alev'in peşini bir tek şartla bırakacaktır. Kendisinden alınan paraların geri ödenmesi koşuluyla… İbrahim bu parayı ödemek için kefil olur. Fakat Settar ve Santral tarafından bir yorganın içerisine gizlenen paralar yorganla beraber çalınmıştır. Kendi halinde bir marangoz olan İbrahim'in de bu kadar parayı ödeyebilecek gücü elbette yoktur. Kadir ise zaten bu durumu bildiği için parayı öne sürmüştür. Elbette kimsenin bu kadar büyük bir parayı ödeyemeyeceğini biliyordur. İbrahim ve ailesinin bu zor durumdan kurtulması için Settar Baba ve Santral hemen bir ‘YALAZA' kurarlar. Bu arada Taraklı göletinde çok değerli, som altından bir tarihi heykel olduğu söylentisi kulaktan kulağa yayılmaya başlamıştır.

yalaza-5-ic-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dizinin en komik bölümlerinden biri olmaya aday 5. bölümde kızlar için yoplu nikah töreni düzenleniyor. Ancak öncesindeki kız isteme merasiminde her şey karışıyor. Kim kimi istiyor? Hangi kıza kim talip oluyor? Yalaza’nın yeni bölümü kırıp geçiriyor.

İŞTE 5. BÖLÜM TANITIMI

Yalaza 4. bölüm fragmanı yayında Nalan yaptığına pişman mı oluyor? İlginizi Çekebilir Yalaza 4. bölüm fragmanı yayında Nalan yaptığına pişman mı oluyor?

Yalaza dizisi konusu ve oyuncuları Yalaza'da kim kimdir? İlginizi Çekebilir Yalaza dizisi konusu ve oyuncuları Yalaza'da kim kimdir?