Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalçın Menteş kimdir, kaç yaşında? Yalçın Menteş’in hastalığı neydi?
Yalçın Menteş kimdir, kaç yaşında? Yalçın Menteş’in hastalığı neydi?
Yalçın Menteş'ın hayatını kaybettiği haberi bugün geldi. Tatlı Kaçıklar'ın Saffet'i olarak çok sevdiğimiz Yalçın Menteş'in hayatını kaybetmesiyle hayat hikayesi de merak edilimeye başlandı. İlk projesi Doksanlar olan Menteş o yapımda Rasim rolüne hayat vermişti. Yalçın Menteş kimdir? Hangi dizilerde oynadı? İşte hayatı...
Magazin 8 Şubat 2019 - 08:02

Yalçın Menteş ekranların yakından tanıdığı bir isim. Yalçın Menteş’in hayatı merak edilirken hangi dizilerde oynadığı ve kaç yaşında olduğu da araştırılıyor. İşte Yalçın Menteş’in merak edilen hayat hikayesi…

YALÇIN MENTEŞ KİMDİR?

Yalçın Menteş (d. 1 Nisan 1960, İzmir), Türk tiyatro sanatçısı ve televizyon oyuncusu. Yalçın Menteş Production reklam ajansının kurucusudur. Tatlı Kaçıklar adlı diziyle televizyon ekranlarında parlamıştır. Yaşadığı kangren hastalığı nedeniyle 2013 yılında sağ bacağı diz üstünden kesilmiştir. Akciğer kanserinin yanında zatürre nedeniyle hayatını kaybetti.

YALÇIN MENTEŞ HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Tatlı Kaçıklar, Saffet
Yalancı Yarim, Teoman
Cennet Mahallesi, Tahsin
Çarli Hırsız
Yalancı Romantik, Batık Osman
Sevda Tepesi, Komiser Necmi
Akasya Durağı, Tuncay – 2012
Doksanlar, Rasim

YALÇIN MENTEŞ'İN HASTALIĞI NEYDİ? DOKTORUNDAN AÇIKLAMA…

Hayatını kaybeden ünlü oyuncu Yalçın Menteş ile ilgili doktoru açıklama yaptı. Uzman Dr Kardiyolog Ferit Tanju Ulufer yaptığı açıklamada “Yapılan bütün müdahalelere rağmen 20.40'ta kardiyojenik şokla maalesef kaybettik” dedi. Ulufer hastanedeki odasında basın mensuplarına yaptığı açıklama şunları söyledi; Akciğer kanseri üzerine ilave olmuş zatürre nedeniyle yoğun bakımımıza getirilmişti. Solunum güçlüğü mevcuttu. Geldiği günlerde kalp ve dolaşım sistemi normal şartlardaydı. Ancak son günlerde ortam daha değişti. Birkaç kere solunum aygıtından ayırt etmek, kendi solunumuna  ortam sağlama için müdahale edilse de bu mümkün olamadı. Tekrar cihazla solunum gerçekleşti. Dün tansiyonda düşme başladı. Ritim bozuklukları başladı. Bunların tedavisini yaptık ancak akşama doğru tansiyon 8'lere düşmeye başladı. Yapılan bütün müdahalelere rağmen 20.40'ta kardiyojenik şokla maalesef kaybettik”

Son güncelleme: 10:51 - 08.02.2019