Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalın saat başı kıyafet değiştirdi
Yalın saat başı kıyafet değiştirdi
Türk pop müziğinin başarılı ismi Yalın, Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Magazin 28 Eylül 2017 - 07:51

Üç saate yakın sahnede kalan Yalın muhteşem performansı ile geceye damga vururken Harbiye'yi dolduran kalabalık coşku ile tüm şarkılara eşlik etti. Hava koşullarına rağmen konser alanını dolduran binlerce izleyiciye “Zor şartlar altında hepiniz geldiniz, hoş geldiniz, ayaklarınıza sağlık, bugün tüm şarkıları beraber söyleyeceğiz” diyen Yalın, konser boyunca 3 kostüm değiştirdi.

yalin-ic

Yalın'ı izlemeye gelenler arasında Gökçe Bahadır, sevgilisi Efe Duru, Pelin Akil eşi Anıl Altan ve Ayşe Özyılmazel de vardı. “Ah Be Kardeşim” şarkısı ile başlayan konser, “Olmasa da Olur” , “Küçücüğüm”, “Aşkta Telafi Olmaz” gibi dillere pelesenk olmuş şarkılar ile devam etti. Cumhuriyet şarkısından sonra barkovizyonda gösterilen Mustafa Kemal Atatürk görseli seyirciden bol alkış topladı. Seyircilerden tam not alan Yalın sevenlerine muhteşem bir gece yaşattı.

gokce-bahadir-ic

Gelen konukların arasında yer alan Gökçe Bahadır, “Yalın'ı çok seviyoruz, Harbiye'de de 15 gün sonra sahnemiz var onun heyecanını atlatmaya çalışıyorum” diyerek konseri izlemeye başladı. Eşi Anıl Altan ile konsere gelen Pelin Akil, eğlenceli bir röportaj yaptı. Eşi Anıl Altan'ın soruları ben soruyum mikrofonları bana verin demesiyle keyifli geçen sohbette ikili yaz tatillerini çok eğlenceli geçirdiklerini söyledi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.