Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yaratıcılık genlerinde var
Yaratıcılık genlerinde var
Oyuncu, ressam ya da müzisyen kimliğiyle dünya çapında ün yapmış bazı isimler, yaratıcılık genlerine işlediği için farklı alanlarda da başarılı çalışmalara imza atıyor.
Magazin 4 Mart 2018 - 06:21

Anthony Hopkins

vals-600x450

Usta oyuncu Anthony Hopkins, müzik ve resim alanında oldukça iddialı çalışmalara imza atıyor. Hatta bestelediği bir vals Andre Rieu tarafından yorumlanan Hopkins, tüm sanatsal işlerini www.anthony-hopkins.met'te sergiliyor.

Björk

bjork

Müzik dünyasına yorumuyla damga vuran Björk aynı zamanda iyi bir oyuncu. Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye ödülünü kazanan film olan ‘Karanlıkta Dans'taki başarısıyla çok dikkat çekmişti.

Hugh Laurie

hugh-laurie1

Kürek sporcusuyken sakatlanınca yönünü oyunculuğa çeviren Hugh Laurie, dolup taşan konserlerine bakılırsa müzisyen yönüyle de oldukça dikkat çekiyor.

Lucy Liu

lucy-liu2

‘Kill Bill' ve ‘Charlie'nin Melekleri' filmleriyle dünya çapında tanınır bir oyuncu haline gelen Liu, empresyonist resimleriyle çeşitli galerilerde pek çok sergi açmıştır.

Johnny Deep

johnny-deep

Başta ‘Karayip Korsanları' olmak üzere rol aldığı her projede karizmasıyla adından söz ettiren bol ödüllü oyuncu Deep, aynı zamanda portre çizmeyi de seven yetenekli bir ressam.