Sözcü Plus Giriş

Yasak Elma 16. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Yasak Elma’dan yeni fragman…

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zeynep, Alihan'a tokat gibi sözlerini bir bir söyler. Yasak Elma 15. yeni bölümde; Ender küçük oyunu ile Sinan’ı yok etmeyi başarır. Sinan’ın yaptıklarını duyan Halit çıldırır. Zehra, Cem’i kıramadığı için Alihan’a rağmen işine geri döner. Ender artık eve girip çıkabilmek için Zehra’nın varlığını kullanabilecektir.  Öte yandan Yıldız ile Halit’in de arası bozulur. İşte 16. yeni bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 11:50, 25/09/2018
Yasak Elma 16. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Yasak Elma’dan yeni fragman…

Yasak Elma 15. son bölümü ile ekrana geldi. FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma son bölümde; Yıldız başını belaya sokmadan duramaz. Dedikodu yaparken telefonundan yanlışlıkla canlı yayın yapar. Bu olay Halit'i delirtmeye yeter de artar bile. Zeynep, işe geri döner ve Alihan'la romantik atışmaları devam eder. Yıldız bu ikilinin arasını yapmak için planlar yapsa da sonuç hiç istemediği gibi olacaktır.  Yasak Elma 16. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte sevilen dizi Yasak Elma'nın 15. bölüm izleme linki…

YASAK ELMA 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ

Yasak Elma son bölüm biter bitmez yeni bölümden ilk fragman geldi. Yasak Elma 16. yeni bölüm fragmanında Zeynep Alihan’a karşı çok ağır konuşur ve adeta noktayı koyar. Aşıkların bu noktadan sonra yeni bir şansı olur mu bilinmez. İşte Yasak Elma yeni bölüm fragmanı…

 

YASAK ELMA 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep ile Alihan evde uyurken Yıldız ile Halit'e yakalanır. Durumu kurtarmak için açıklama yapmaya çalışırlar ama Halit olgunlukla açıklama yapmak zorunda olmadıklarını söyler. Yıldız bu duruma biraz kızar, çünkü kardeşinin ondan ilişkilerini sakladığını düşünür.  Zeynep olanlardan Alihan'ı suçlu bulur. Aşıklar bir kez daha kavgaya tutuşur.

HALİT, SİNAN'IN YAPTIKLARINI ÖĞRENİR

Sinan, Ender'le anlaştığı gibi eşyalarını toplayı havalimanına gider. Orada Ender'i beklemektedir. Ender, Sinan'ın karısına Sinan'ın sevgilisi ile kaçıyor demiş ve Zehra'da yola çıkarak havalimanına gitmiştir. Zehra inanmasa da , Ender rolünü iyi oynar. Havalimanında Sinan ile Zehra yüz yüze gelirler.  Zehra orada evliliğini bitirir. Ender ise zaferin tadını çıkarır.

Zehra babasına olanları anlatır. Babası Sinan hakkında yanılmadığını anlar.  Halit, Sinan'ın ne kadar para götürdüğünü sorgular.  Halit sinirlerine hakim olamaz.

HALİT ÇILDIRIR

Halit'in canı çok sıkkındır. Söylediğim her şey çıktı diye hayıflanır.  Halit, Zehra'ya çok sert çıkar. Sinan tam 2 milyona mal olmuştur. Hayatın boyunca hata yaptın diyerek delirir. Zehra'nın boşanma işlemlerini de Halit yürütecektir.

Zeynep ile Yıldız buluşup evde yaşananları konuşurlar. Yıldız'ın derdi Zehra'nın eve dönmesidir. Cem Bey, Zeynep ile buluşmak ister, Yıldız ile beraberken arayıp görüşmek istediğini söyler. Zeynep ile Cem buluşurlar. Cem, Zeynep'in onunla çalışmasını ister. Zeynep hayır diyemez.

ZEHRA YILDIZ ÇATIŞMASI BAŞLIYOR

Zehra ile Yıldız arasında gerginlik daha ilk günlerde başlamıştır. Zehra Yıldız'a sen küçük Ender olmaya mı çalışıyorsun' bile der. Artık Zehra Ender'in tarafında olduğu için Yıldız için bu daha da kötü haberdi.

Ender, Zehra'yı kullanarak artık Halit'in evine rahat rahat girebiliyordur. Zehra o kadar saftır ki Ender'e teşekkür ede ede bir hal olur.  Ender de bu fırsatı değerlendirir.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

 

YILDIZ'IN CANLI YAYIN FACİASI

Yıldız, Defne ile dedikodu yaparken telefonundan yanlışlıkla canlı yayın yapar. Zeynep durumu anlayıp hemen ablasını uyarır. Canlı yayını tam 8 bin kişi izlemiştir. Canlı yayını izleyenler arasında hakkında konuşulanlar da vardır ve Halit'e haber verirler. Halit bir kez daha delirir. Yıldız ile birbirlerine girerler. Halit son sözü; ‘O hesabı kapat kimsenin arkasından da konuşma' olur. Ender olanları duyar ve bir kez daha kazanan olmuştur.

ALİHAN İLE ZEYNEP ARASINDA ROMANTİK ATIŞMALAR

Halit, Yıldız, Zeynep ve Alihan yemekte buluşur. Zeynep inatla açıklama yapar. Ama Halit'in fikri aynıdır. Alihan ile Zeynep'in romantik atışmaları başlar.  Karşılıklı atışmaların arasında Yıldız ile Halit kalır. Halit çıkışta Yıldız' bunlar birbirine çok aşık der.

DEFNE YILDIZ'IN KAFASINI KARIŞTIRIR.

Defne'yi eve yemeğe davet eder.  Defne, Yıldız ile Halit'in arasını düzeltmeyi vaat eder. Defne enerjisi ile evde renkli rüzgarlar estirir.  Defne ile Halit'in samimiyeti Yıldız düşündürüyor.  Bir davette karşılaşan Ender ile Yıldız arasında ipler gerilir. Ender'in Defne için söyledikleri Yıldız'ın kafasını karıştırır.

ALİHAN VE HİRA KARŞILAŞMASI

Zerrin, Alihan ile Hira'yı yan yana getirir. İkisi de bu durumdan rahatsızdır.

 

yasak-elma

YILDIZ'IN EV PARTİSİ

Yıldız evde davet verir. Zeynep, Alihan, Defne.. kısaca herkes oradadır. Yıldız, Alihan'ı kıskandırmak için Cem'i bile çağırır. Defne ile Halit partide yalnız kalır. Lila'ya babası izin vermezken Yıldız izin verir. Babası sorunca da evde uyuduğunu söyler Zehra sarhoş olup denize düşer. Alihan onu sudan çıkarır. Halit hala çok kızgındır.  Defne Halit'i sakinleştirmeye çalışır ve Halit'i unutmadığını söyler. Kapı açılır ve ikilinin yakınlaşmasını Zeynep gözleri ile görür.

Dizinin son sahnelerinde  Yıldız'ın eski kocası Kemal, Ender Argun'un karşısına dikilir. Alihan’ın sabrı kalmaz ve Zeynep’i konuşmaya ikna eder.

İlginizi ÇekebilirReyting sonuçları: Çukur mu, Söz mü, Yasak Elma mı?Reyting sonuçları: Çukur mu, Söz mü, Yasak Elma mı?
Yayınlanma Tarihi:11:33,