Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 2. bölüm 2. fragmanı geldi! Yasak Elma 1. bölüm izle!
Yasak Elma 2. bölüm 2. fragmanı geldi! Yasak Elma 1. bölüm izle!
Fox TV'nin dizisi Yasak Elma 2. bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragman 'Duygusallık sadece hata yaptırır! cümlesi ile açılıyor. Aramızdaki çizgiyi ben belirlerim ve ben senin arkadaşın değilim' diyen Alihan, Zeynep'le arasını resmi tutma çabasında görünüyor. İşte yeni bölüme dair ayrıntılar ve Yasak Elma 1. bölüm izleme linki.
Magazin 20 Mart 2018 - 09:42

Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar ve Tuğçe Koçak gibi başarılı isimlerin bulunduğu Yasak Elma 2. bölüm 2. fragmanı geldi! Haberimizde ayrıca Yasak Elma 1. bölüm izleme linkini de bulabilirsiniz.

yasakelma2-1

YASAK ELMA 1. BÖLÜM ÖZETİ

Yıldız'ın hayatı Ender Argun'la tanışınca değişir. Ender'in amacı Halit'ten boşanma planına Yıldız'ı alet etmektir. Ender'in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır. Kardeşi Zeynep ise Halit'in ortağı Alihan'ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine kavuşmanın peşindeyken, Zeynep hiç hayal etmediği olaylarla karşılaşacağı başlangıçlara yelken açar…

yasakelma2

YASAK ELMA DİZİSİNİN HİKAYESİ

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız'ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur.

YASAK ELMA 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI


Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.