Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 26. yeni bölüm 2. fragman: Büyük savaş başlıyor! (Yasak Elma 26. bölüm fragmanı izle)
Yasak Elma 26. yeni bölümden 2 yeni fragman yayınlandı. Yeni bölümden çok özel sahneler içeren 2. fragmanda; "İhanetin en ağırı en yakınından gelirmiş" bu sözlerle başlayan fragmanda Halit, Alihan ile evlenen Ender'in üzerine yürüyor. Halit, Alihan'a "Bana açtığın savaşı kazanman imkansız" diyor. Ender ve Kemal ise yeni bir plan yapıyor. İşte Yasak Elma 26. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 6 Aralık 2018 - 20:51

YASAK ELMA 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 


YASAK ELMA 25. SON BÖLÜM ÖZETİ

Mücevherlerin sahte çıkması Halit’i şoke eder. Yıldız, kuyumcusunun onu kazıkladığını söyleyince Halit de kuyumcusunu 40 yıldır tanıdığını bunun mümkün olamayacağını söyler. Halit, bu işi evden birilerinin yaptığını söyleyerek kasada gizli kamera olduğunu ve bunu yapanı bulacağını söyler. Yıldız bu sözler üzerine gerilir.

KAMERA KAYITLARI ORTADA YOK

Ancak kamera kayıtlarına bakan Halit’i kötü bir sürpriz bekler. Kayıtlar ortada yoktur. Ender yeni planını Alihan’a açıklar. Alihan’a evlenme teklif eder. Hem ortağı hem de karısı olacaktır. Alihan duydukları karşısında gülmekten kendini alamaz. Cem Ender Aliahn’ın odasından çıktıktan sonra belgeleri Alihan’ın gönderip göndermediğini sorar. Ender doğrular.

HALİT ÇALIŞANLARI KOVUYOR

Halit evdeki kasanın içindeki görüntülerin bir casus yazılımla yok edildiğini öğrenir. Evde çalışan bütün hizmetlileri işten kovar. İşten kovulan Aysel’in yanına gelir. Aysel Yıldız’i bütün bildiklerini anlatacağını söyleyerek işe geri alınması için tehdit eder.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

CEM YILDIZ’IN BEBEĞİNİ DÜŞÜRDÜĞÜNÜ ÖĞRENİYOR

Yıldız çalışanların kovulmasından sonra yemek yapmak için mutfağa iner ama yemek yapmak ona çok uzak bir iştir. Bu sırada Zeynep arar. Zeynep’e Halit’in çalışanları kovduğunu söyler. Zeynep’in Yıldız ile konuşmalarına şahit olan Cem Yıldız’ın bebeğini düşürdüğünü öğrenir. Bu önemli haberi Ender’e yetiştirir.

yildiz

YILDIZ KEMAL’İN PEŞİNDE

Ender akşam yemeğinde kardeşi Cem’e Alihan ile Halit arasında olan geçmişteki bir husumetten bahseder ama ayrıntı vermez. Yıldız, Kemal’e mesaj atarak görüşmeleri gerektiğini söyler. Kemal onu şirkete davet eder. Kemal’in tavrını beğenmeyen Yıldız onu evine davet eder. Kemal kendi evine gelmesini ister. Yıldız kabul eder. Yıldız’ın amacı onun neler karıştırdığını öğrenmektir.

ZEYNEP SÖZLEŞME İMZALIYOR

Alihan şirkette çalışanlara sözleşme imzalatır. Zeynep Alihan’ın odasına gider. Ona neden sözleşme imzalattığını sorar. Alihan çalışanların bir yere gitmemeleri için imzalattığını söyleyince kendisine neden imzalatmadığını öğrenmek ister. Aliha onun için de bir sözleşme hazırlandığını söyleyince Zeynep de hemen imzalamak istediğini söyler. Alihan ona da sözleşme imzalatır.

zeynep

YILDIZ’IN GÖRÜNTÜLERİ KEMAL’İN ELİNDE

Yıldız, Kemal’in evine gelir. Kemal’e kasanın içindeki kameraya neden casusu yazılım yüklediğini sorar. Kemal de bunu neden ve nasıl yaptığını anlatır. Yıldız’ın mücevherleri aldığı görüntüler elindedir. Yıldız durumun göründüğü gibi olmadığını annesinin paraya ihtiyacı olduğu için bunu yaptığını Kemal’e anlatmaya çalışır. Kemal bunun Halit ile kendisi arasında olduğunu kendisini ilgilendirmediğini söyler.

YILDIZ KEMAL’DEN YARDIM İSTİYOR

Ender, Halit’in evine geldiğinde Zehra mücevherlerin çalındığını anlatır. Yıldız Kemal’den Aysel’i tekrar işe alınması için yardım ister. Kemal’in de bu iş karşılığında Yıldız’dan bir isteği vardır.