Sözcü Plus Giriş

Alihan ve Ender’e şok! Yasak Elma 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Yasak Elma 25. son bölüm izle)

Yasak Elma son bölümü bu akşam FOX TV’de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Ender, Yıldız'ı rezil edip Halit'i zor durumda bırakmak istiyor. Alihan'ın gözü o kadar kör ki, yaptığı saçmalıklar Zeynep'i son noktaya getiriyor.Yasak Elma 26. Bölüm fragmanı FOX TV tarafından yayınlandı. Yeni bölümde Zeynep, Alihan'a tepki gösteriyor. Ender ile Alihan'ın evliliğine Halit'in kötü bir sürprizi olacaktır. İşte sevilen dizi Yasak Elma’nın 25. son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 00:33, 04/12/2018

Yasak Elma 25. Son Bölümü ile seyirci karşısına çıktı. 25. son bölümde; Ender, Kemal ve Zehra ittifakı Yıldız’ı pes edecek noktaya getiriyor. Halit, Alihan’ın düşmanlığından büyük yara alıyor. Zeynep öğrendikleri ile adeta şok oluyor ve Alihan’dan hesap soruyor. Oyuncu kadrosunda Eda Ece, Onur Tuna, Şevval Sam, Sevda Erginci, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 25. Bölüm izleme linki…

 

YASAK ELMA 25. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mücevherlerin sahte çıkması Halit’i şoke eder. Yıldız, kuyumcusunun onu kazıkladığını söyleyince Halit de kuyumcusunu 40 yıldır tanıdığını bunun mümkün olamayacağını söyler. Halit, bu işi evden birilerinin yaptığını söyleyerek kasada gizli kamera olduğunu ve bunu yapanı bulacağını söyler. Yıldız bu sözler üzerine gerilir.

halit

KAMERA KAYITLARI ORTADA YOK

Ancak kamera kayıtlarına bakan Halit’i kötü bir sürpriz bekler. Kayıtlar ortada yoktur. Ender yeni planını Alihan’a açıklar. Alihan’a evlenme teklif eder. Hem ortağı hem de karısı olacaktır. Alihan duydukları karşısında gülmekten kendini alamaz. Cem Ender Aliahn’ın odasından çıktıktan sonra belgeleri Alihan’ın gönderip göndermediğini sorar. Ender doğrular.

HALİT ÇALIŞANLARI KOVUYOR

Halit evdeki kasanın içindeki görüntülerin bir casus yazılımla yok edildiğini öğrenir. Evde çalışan bütün hizmetlileri işten kovar. İşten kovulan Aysel’in yanına gelir. Aysel Yıldız’i bütün bildiklerini anlatacağını söyleyerek işe geri alınması için tehdit eder.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

CEM YILDIZ’IN BEBEĞİNİ DÜŞÜRDÜĞÜNÜ ÖĞRENİYOR

Yıldız çalışanların kovulmasından sonra yemek yapmak için mutfağa iner ama yemek yapmak ona çok uzak bir iştir. Bu sırada Zeynep arar. Zeynep’e Halit’in çalışanları kovduğunu söyler. Zeynep’in Yıldız ile konuşmalarına şahit olan Cem Yıldız’ın bebeğini düşürdüğünü öğrenir. Bu önemli haberi Ender’e yetiştirir.

yildiz

YILDIZ KEMAL’İN PEŞİNDE

Ender akşam yemeğinde kardeşi Cem’e Alihan ile Halit arasında olan geçmişteki bir husumetten bahseder ama ayrıntı vermez. Yıldız, Kemal’e mesaj atarak görüşmeleri gerektiğini söyler. Kemal onu şirkete davet eder. Kemal’in tavrını beğenmeyen Yıldız onu evine davet eder. Kemal kendi evine gelmesini ister. Yıldız kabul eder. Yıldız’ın amacı onun neler karıştırdığını öğrenmektir.

zeynep

ZEYNEP SÖZLEŞME İMZALIYOR

Alihan şirkette çalışanlara sözleşme imzalatır. Zeynep Alihan’ın odasına gider. Ona neden sözleşme imzalattığını sorar. Alihan çalışanların bir yere gitmemeleri için imzalattığını söyleyince kendisine neden imzalatmadığını öğrenmek ister. Alihan onun için de bir sözleşme hazırlandığını söyleyince Zeynep de hemen imzalamak istediğini söyler. Alihan ona da sözleşme imzalatır.

YILDIZ’IN GÖRÜNTÜLERİ KEMAL’İN ELİNDE

Yıldız, Kemal’in evine gelir. Kemal’e kasanın içindeki kameraya neden casusu yazılım yüklediğini sorar. Kemal de bunu neden ve nasıl yaptığını anlatır. Yıldız’ın mücevherleri aldığı görüntüler elindedir. Yıldız durumun göründüğü gibi olmadığını annesinin paraya ihtiyacı olduğu için bunu yaptığını Kemal’e anlatmaya çalışır. Kemal bunun Halit ile kendisi arasında olduğunu kendisini ilgilendirmediğini söyler.

YILDIZ KEMAL’DEN YARDIM İSTİYOR

Ender, Halit’in evine geldiğinde Zehra mücevherlerin çalındığını anlatır. Yıldız Kemal’den Aysel’i tekrar işe alınması için yardım ister. Kemal’in de bu iş karşılığında Yıldız’dan bir isteği vardır.

Yayınlanma Tarihi:22:56,