Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanı: Yıldız’ın bu sefer kurtuluşu yok! Yasak Elma yeni bölüm ne zaman?

Yasak Elma dizisinin 29. yeni bölüm fragmanı seyirci karşına geçti. Yasak Elma yeni bölüm ne zaman? sorusu da bu sayede yanıt buldu. Yeni fragmanda; Yıldız, Halit'e yakalanıyor ama belli ki bu durumu atlatıyor. Asıl bomba Halit'in Kemal'i takip ettirmesiyle patlıyor. Erim araba ile birine çarpıyor ve çarptığı kişi ölüyor. Ender bu haberi alınca Halit'e tepkisini koyuyor. Velayet davası açacağını söylüyor. Ayrıca Alihan ile dertleşen Ender ona hakkında hiç bilmediği şeyler söylüyor. Peki Yasak Elma ne zaman başlayacak? İşte Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanı...

Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanı: Yıldız’ın bu sefer kurtuluşu yok! Yasak Elma yeni bölüm ne zaman?

YASAK ELMA 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Fragmanda dizinin yayın tarihi açıklandı. Yasak Elma önümüzdeki pazartesi yani 21 Ocak Pazartesi günü ekranda olacak. Yasak Elma son bölüm finalinde Yıldız’ın büyük hatasına yer verildi. Halit’i terk eden Yıldız, Kemal’e sığınmak istedi. Ama çok geç kalmıştı. Şimdi Yıldız’ın bu durumdan nasıl kurtulacağı merak ediliyor. Şöhret ve maddi gücü nedeniyle evlendiği Halit ile evliliği bitecek mi bunu hep beraber göreceğiz. Ayrıca Zeynep ile Alihan da henüz barışmış değil. Alihan, Zeynep’e gerçekleri anlatarak kendini affettirmeye çalışsa da Zeynep onu dinlemeye bile tahammül edemiyor.
yasak-elma-3

YASAK ELMA 28. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep ofisine geldiğinde köpeği ile karşılaşıyor. Sevgi ile ona yaklaşıyor. Alihan da onları izliyor. Alihan, Zeynep’e kızdığını söylüyor. Ama Zeynep ona kızmaya hakkı olmadığını söylüyor. Alihan her şeyi anlatmayı ama karşılığında da onu affetmesini istiyor. Zeynep ile Alihan arasında bir kez daha gerginlik yaşanıyor. Alihan Zeynep’e pişman olacaksın diyerek oradan ayrılıyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

YILDIZ İLE KEMAL SON ANDA YAKALANMAKTAN KURTULUYOR

Yıldız ile Kemal beraberler. Kemal Yıldız’ı bu şekide yalnız bırakmak istiyor. Yıldız ‘git’ dese de sözünü dinletemiyor. Kemal tam dışarı çıktığı anda Halit’i görüyor. Yıldız bir anda panik oluyor ve ‘öldürecek bizi’ diyor. Kemal bir fırsatını bulup kaçıyor. Halit Yıldız ile konuşmak istiyor ve özür diliyor. Yıldız’ı eve götürmek istediğini söylüyor. Yıldız, Halit’e ‘bana değer vermiyorsun’ diyor.