Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 3. yeni bölüm fragmanı izle! Yasak Elma 2. son bölüm izle
Yasak Elma 3. yeni bölüm fragmanı izle! Yasak Elma 2. son bölüm izle
Yasak Elma dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece ve Onur Tuna'nın yer aldığı dizi konusu ile dizi severlerin dikkatini çekmeyi başardı. İşte Yasak Elma 3. yeni bölüm fragmanı ve 2. son bölüm izleme linki...
Magazin 26 Mart 2018 - 23:37

Yasak Elma 3. yeni bölümde  Kemal'in eve gelmesi aile de hiç hoş karşılanmaz ve herkesi tedirgin eder. Bu durumdan en çok rahatsızlık duyan Kemal'in kızı  Zeynep'tir. İşte Yasak Elma yeni bölümde neler olacak sorusunun cevabı ve dizi ile ilgili son gelişmeler…

YASAK ELMA 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Zeynep ,Kemal'e karşı tuhaf  birşeyler hissederken gerçek ortaya çıkar. Kemal diye bildikleri kişi aslında doğaüstü bir transformasyon  güçü olan Burak'tır. Karşılaştıkları bu yeni çocuk aile içinde büyük bir karışıklığa neden olur. Mehmet' Burak'ın evden gitmesini istemektedir. Herkesin aklında ise tek bir soru, bu çocuk kimdir ve asıl amacı nedir?

Evdeki  herkes bu yeni çocuğun varlığından rahatsızken, Sevgi için bambaşka bi anlamı vardır. Çünkü Burak, Sevgi'nin kızı Derya'nın olduğu yerden gelmektedir..  Düşünülmesi gereken bir konu daha vardır, Burak, kötü adam Kuzgun tarafından yollanmıştır ve etkisi altındadır..  Dokunduğu her insanın şeklini alan Burak, ailenin yeni bir üyesi mi olacaktır yoksa aileyi ele mi verecek?

YASAK ELMA 2. SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 08:05 - 27.03.2018