Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 32. yeni bölüm 2. fragman: Halit’ten sürpriz hamle! (Yasak Elma yeni bölüm fragmanı izle)
Yasak Elma 32. yeni bölümden 2 yeni fragman geldi. Yasak Elma yeni bölüm 2. fragmanda; Halit geçmiş için af diliyor. Alihan posta ile gelen Halit'in saatini görünce yıkılıyor. Yıldız, Ender yüzünden yine köşeye sıkışıyor. Üstelik bu sefer Zeynep de yanında değil. Ama boş durmayıp Ender'den intikamını Caner'le almayı da ihmal etmiyor. İşte Yasak Elma 32.yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Şubat 2019 - 22:08

YASAK ELMA 32. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep Dündar'ı koluna takıp sevgilisi olarak Alihan'ın karşısına çıkarıyor. Alihan kıskançlıktan deliriyor. Bir de gittikleri bir mekanda Dündar eline mikrofonu alınca kıskançlık daha da tavan yapıyor.

Yıldız ve Ender, işbirliği yaparak Kemal ve Zehra birlikteliğini bitirmek için harekete geçerler. Alihan, Zeynep ve Dündar’ın birlikteliğine inanmak istememekte ve onu geri kazanmanın yollarını aramaktadır. Kemal’in üstüne oynanan oyunları fark etmesi uzun sürmez. Yıldız yanlış kişiye güvenmesinin bedelini ağır ödeyecektir.

Zeynep, Alihan’ı hiç beklemediği şekilde yaralıyor. Zeynep bunca olaydan sonra onu korumayacağını söylüyor. Alihan ise yanıldığını söyleyerek Zeynep’in onu bile bile ateşe atacağını tahmin edemediğini söylüyor. Erim babasının arabasını alıp arkadaşları ile dışarı çıkıyor. Yolda dikkatsizliği yüzünden birine çarpıyor. Arkadaşları arabadan inerek kaçıyorlar.

Son güncelleme: 09:04 - 06.02.2019