Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yıldız ve Ender birbirine giriyor! Yasak Elma 32.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yasak Elma 31.son bölüm izle
Yıldız ve Ender birbirine giriyor! Yasak Elma 32.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yasak Elma 31.son bölüm izle
Yasak Elma, 31.son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Halit’e göre Ender kazanamayacağı bir savaşın içinde... Alihan ve Zeynep cephesinde de savaş devam ediyor. Zeynep Alihan'ı kıskandırmak istiyor. Dündar ise; Zeynep ile sevgili olma yalanını sürdürmek istiyor. Diziseverler "Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?" sorusunun cevabını merak ediyor. Yasak Elma 32.yeni bölüm fragmanı geldi. Yeni bölümde Yıldız ile Ender'in foyası ortaya çıkıyor. İşte Yasak Elma dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 4 Şubat 2019 - 22:30

YASAK ELMA 32.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma dizisi her Pazartesi FOX TV ekranlarına yeni bölümleriyle geliyor. Başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin yer aldığı dizinin yeni bölümleri seyirciler tarafından merakla takip ediliyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep Dündar’ı koluna takıp sevgilisi olarak Alihan’ın karşısına çıkarıyor. Alihan kıskançlıktan deliriyor. Bir de gittikleri bir mekanda Dündar eline mikrofonu alınca kıskançlık daha da tavan yapıyor.

Yıldız ve Ender, işbirliği yaparak Kemal ve Zehra birlikteliğini bitirmek için harekete geçerler. Alihan, Zeynep ve Dündar'ın birlikteliğine inanmak istememekte ve onu geri kazanmanın yollarını aramaktadır. Kemal'in üstüne oynanan oyunları fark etmesi uzun sürmez. Yıldız yanlış kişiye güvenmesinin bedelini ağır ödeyecektir.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

yasak-elma2

Zeynep, Alihan'ı hiç beklemediği şekilde yaralıyor. Zeynep bunca olaydan sonra onu korumayacağını söylüyor. Alihan ise yanıldığını söyleyerek Zeynep'in onu bile bile ateşe atacağını tahmin edemediğini söylüyor. Erim babasının arabasını alıp arkadaşları ile dışarı çıkıyor. Yolda dikkatsizliği yüzünden birine çarpıyor. Arkadaşları arabadan inerek kaçıyorlar.

Son güncelleme: 00:25 - 05.02.2019