Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ender’le Yıldız kozlarını paylaşıyor! (Yasak Elma 32.son bölüm izle)
Yasak Elma son bölümü bu akşam FOX TV’de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Yıldız Ender ile kazdığı kuyuya düşüyor. Zehra ile Kemal evleniyor. Bir de İrem’in herkes ortasında hesap sorması ile Yıldız artık tamamen yalnız kalıyor. Ama Ender’e de bunun bedelini ağır ödetiyor. Zeynep Alihan’ın sürprizi ile çok mutlu olsa da onu yeniden reddediyor. Peki Yasak Elma 33. Bölüm fragmanı FOX TV tarafından yayınlandı mı? İşte sevilen dizi Yasak Elma’nın 32.son bölüm özeti…
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Şubat 2019 - 22:29

Yasak Elma 32. Son Bölümü ile seyirci karşısına çıktı. 32. Son bölümde; Yıldız'ın Ender'le yaptığı işbirliği ayağına dolanıyor. Ender, Yıldız'a yardım ederken ona kuzen darbesi indirmeyi de ihmal etmiyor. Zeynep Yıldız'ın suçunu üstlenmek zorunda kalıyor ama Yıldız'ı da affetmiyor. Yıldız kardeşinin ona sırt dönmesinin öcünü Caner'le alıyor. Ender Caner'in ona sırt dönmesi ile deliye dönüyor. Oyuncu kadrosunda Eda Ece, Onur Tuna, Şevval Sam, Sevda Erginci, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı.İşte 32. Bölüm izleme linki…

YASAK ELMA 32. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kemal, Yıldız'dan öç almak için yemin ediyor. Ender, Alihan'a İrem'in Kemal'le olduğunu ve Hakan'ı aldattığını söylüyor. Hatta Zehra'nın onları bastığını söylüyor. Alihan arkadaşının aptal yerine konmasını istemediği için durumu Hakan'a anlatıyor. Ama durumun yanlış anlaşılma da olabileceğini söylüyor. Onu İrem ile konuşmaya ikna ediyor. Hakan, İrem'e gidiyor. Ona diret olarak Kemal'in evine gidip gitmediğini soruyor. İrem açıklama yapmaya çalışıyor. İrem yalan söylediğini kabul ediyor. Ama Yıldız ile ilgili oraya gittiğini söylüyor. Hakan ‘yalanın nedeni olmaz ki' diyerek İrem'i terk ediyor. Ender, İrem'i arayarak ondan öcünü almaya gidiyor. Ender, Yıldız'ın ses kaydını İrem'e dinletiyor. Yıldız, İrem'i kullanabileceklerini söylüyor. İrem büyük bir şok yaşıyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

ALİHAN'DAN ZEYNEP'E ÖZEL ŞARKI

Alihan, Zeynep'e şarkı söyleyerek kendini anlatmaya çalışıyor. Zeynep Alihan'ı gördüğünde gitmek için harekete geçiyor ama müzik onu geri döndürüyor. Zeynep müzikten sonra şaşırdığını söylüyor. Bu sürprizi beğendiğini de söylüyor ama onlar için umut kalmadığının da altını çiziyor. Alihan'ın tek isteği Zeynep'in onu beklemesi.. Ama Zeynep her şeyin bittiğin bittiğini bir kez daha söylüyor. Alihan, Zeynep'in inadına kızıyor.

‘BİZ BUGÜN EVLENDİK'

Yıldız, eve gelir gelmez Zehra'nın yanına koşuyor. Ama hiç beklemediği bir manzara ile karşılaşıyor. Zehra'nın yanında Kemal de var. Yıldız'a düşmanlarını sevindirmek istemediklerini söyleyerek evlilik kararlarını açıklıyorlar. Yıldız büyük şok yaşıyor. Evliliğin detaylarını öğrenmeye çalışıyor. Ama bu haberden rahatsız olduğu her halinden belli oluyor. Kendini odasına kapatan Yıldız bu durumu kabullenemiyor ve Ender'i arıyor. Teşekkür istediğini söyleyen Ender de Zehra ile Kemal'in evlilik haberini alıyor. Ender başarısız olsa da Yıldız'ın kuzen darbesi alacak olması onu teselli ediyor.

YILDIZ'A İKİNCİ ŞOK

Evde bir kutlama veriliyor. Yıldız perişan halde ve Zeynep'in gelişi ile bir rahat nefes alıyor. Zeynep'e yaşadığını kaldıramadığını söylüyor. Zeynep bu duruma alışmasını tembihliyor. İrem bağıra çağıra eve geliyor. Yıldız'ın aşağılık biri olduğunu söylüyor. Zehra ‘sen bizi ayırmaya mı çalıştın' diyerek Yıldız'a hesap soruyor. Zeynep şaşkınlıkla ‘ben yaptım' diyerek suçu üstleniyor. Yıldız'ın hiçbir şeyden haberi olmadığını söylüyor ve İrem'i ikna ederek dışarı çıkarmaya çalışıyor. Zeynep daha sonra her şeyi detaylı anlatacağını söylerek İrem ile dışarı çıkıyor. İrem çıkışta Yıldız'ı korumasının ne kadar yanlış olduğunu haykırıyor. Zeynep, İrem'den Yıldız'ın Ender'le işbirliği yaptığını öğreniyor.

Yıldız, Ender'den intikam almak için harekete geçiyor. Öcünü alırken de Caner'i kullanıyor. Caner ‘benim ablam yok artık' diyerek Ender'e sırt dönüyor. Yıldız'la kozlarını paylaşan Ender ‘seni öldürürüm' diyerek Yıldız'a saldırıyor ama Yıldız da altta kalmıyor.

Son güncelleme: 09:22 - 13.02.2019