Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 37. yeni bölüm fragmanı geldi! Yıldız’ın hevesi kursağında kalıyor
Yasak Elma 37. yeni bölüm fragmanı geldi! Yıldız’ın hevesi kursağında kalıyor
Yasak Elma son bölümdeki duygusal anların ardından 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan son bölümde; Asuman Zeynep ve Yıldız’ı Mustafa’dan korumak için elinden geleni yapıyor. Zeynep Dündar ile olan ilişkisini daha da ileri taşıyor. Yıldız, Kemal ile otelde buluşuyor. Bu buluşma planı Caner’in radarına takılıyor ve Ender, Halit ve Zehra’yı da alarak onları otelde yakalıyor. Yasak Elma 36. Bölüm fragmanı FOX TV tarafından yayınlandı. İşte sevilen dizi Yasak Elma’nın 36. son bölüm özeti…
Sozcu.com.tr
Magazin 14 Mart 2019 - 15:37

YASAK ELMA 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Yasak Elma 36. son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. 36. Son bölümde; Mustafa'nın tehditlerine rağmen Asuman kızlarını korumak için tedbirler alıyor. Zeynep Dündar'ın ailesi ile tanışıyor. Alihan Zeynep'ten ümidini kesip önemli bir karar alıyor. Yıldız, Kemal'i otele çağırıp onu çok sevdiğini söylüyor. İkisi yakınlaştıkları anda kapıda Ender, Halit ve Zehra ile karşılaşıyorlar. Oyuncu kadrosunda Eda Ece, Onur Tuna, Şevval Sam, Sevda Erginci, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 36. Bölüm izleme linki…

YASAK ELMA FRAGMAN

YASAK ELMA 36. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa cezaevinden çıkıp Asuman’ın evine geliyor. Asuman, kaçamıyor ve Mustafa onun boğazına yapışıp kızını soruyor. Yıldız’ın yerini soran Mustafa önce onu sonra da Zeynep’i öldüreceğini söylüyor. Asuman kızlarının İstanbul’da olduğunu söylüyor ama kızlarını korumak için Mustafa’yı onlardan uzak tutmaya çalışıyor.

KEMAL İLE YILDIZ OTELDE BASILIYOR

Yıldız, Kemal’den oldukça rahatsız olmaya başlar ve bir şey yapmazsa evliliğinin tehlikeye gireceğini anlıyor. Yıldız, Kemal’e ‘son kez konuşacağız’diyerek onu otele çağırıyor. Rezervasyonu Kemal’in adına yaptığını söylüyor. İkilinin konuşmalarına Caner de tanıklık ediyor. Hemen Ender’e koşan Caner duyduklarını birbir anlatıyor. Ender duydukları karşısında dört köşe oluyor. Kemal ile Yıldız otelde buluşuyor. Ender, Halit ve Zehre’yı da yanına alıp otele doğru yola çıkıyor. ‘Bir sonun başlangıcına hoşgeldiniz’ diyen Ender kendinden çok emin. Yıldız, Kemal’e onu çok sevdiğini söylüyor. Kemal başta Yıldız’a inanamasa da göz yaşları onu ikna ediyor. Yıldız, Kemal’i öpüyor ve ikisi yakınlaşıyorlar. O sırada Ender’in planı da tıkır tıkır işliyor. ‘Baba kızın aynı kaderi ne acı’ diyor. Neler olduğundan henüz haberi olmayan Zehra meraktan çıldırıyor. Kapı çalıyor ve Yıldız gecelikle kapıyı açıyor. Kemal Yıldız’ı durdurmak istiyor ama başarılı olamıyor. Halit, Zehre ve Ender onları görüyorlar.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

ALİHAN ZEYNEP’TEN ÜMİDİ KESİYOR

Zeynep Dündar ile ciddi bir yola giriyor. Yüzükleri takan Dündar ve Zeynep için ilişkinin boyutu değişiyor. Dündar’ın ailesi Zeynep’le tanışmaya geliyor. Alihan ise Zeynep’ten bütün ümidini kesiyor. Alihan Zeynep’le bir daha olamayacağını anlayınca çok önemli bir karar veriyor.