Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 39. yeni bölüm 2. fragman: ‘Çocuk senden mi?'(Yasak Elma yeni bölüm fragmanı izle)
Yasak Elma 39. yeni bölüm 2. fragman: ‘Çocuk senden mi?'(Yasak Elma yeni bölüm fragmanı izle)
Yasak Elma 39. yeni bölümden 2 fragman yayınlandı. Yeni fragmanda; Şirketin kara kutusu Kaya'ya 'Ender'in hamile kaldığı zaman çocuk senden mi kaldı' diye düşündüm diyor. Ender'in hamilelik tarihine dikkat çekiyor. Mustafa harekete geçiyor. Yıldız babası ile konuşuyor. Mustafa annesinin Yıldız'ın beynini yıkadığını söylüyor ama Yıldız, babasını Zeynep'ten uzak durması konusunda uyarıyor. Ama Mustafa Yıldız'ı dinlemiyor ve Zeynep'in kapısına dayanıyor. İşte Yasak Elma 39. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 28 Mart 2019 - 14:15

YASAK ELMA 39. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

YASAK ELMA 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA 38. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa, Yıldız'ın evlendiğini öğreniyor. Halit'i ne kadar yaşlı olduğunu söyleyerek ‘hani ekmek parası için çalışıyorlardı' diye tehditle savurmaya başlıyor. Mustafa, annesine Yıldız'ı aratarak babasının geleceğini söylemesini istiyor. Asuman, Mustafa'ya engel olmak istese de Mustafa boğazını sıkarak onu öldüreceğini söylüyor. Asuman mutfaktan kaptığı bıçağı Mustafa'nın karnına saplıyor. Asuman hemen Yıldız'ı arayıp çağırıyor.

ENDER KAYA'DAN KURTULMAK İSTİYOR

Ender'in korkulu rüyası Kaya Erim ile beraber geliyor. Ender ve Caner Kaya'yı görünce büyük bir şok geçiriyor. Halit Kaya'yı karşılarken Ender ‘bittik biz' diyerek gelen tehlikeyi karşılıyor. Kaya'nın İstanbul'a dönüp şirketin işlerini devralması Ender'i alt üst ediyor. Ender Kaya ile ilgili büyük sırrının ortaya çıkmasından çok korkuyor. Bu nedenle de Kaya'yı göndermek için planlar yapıyor. Hatta Kaya'nın karşısına çıkıp ona geldiği yere dönmesini söylüyor. Bir de üstüne ‘seni burada barındırmayacağım' diye tehdit ediyor. Ama Kaya ondan korkmuyor ve oraya işini yapmaya geldiğini söylüyor. Kaya Ender'e ‘seninki öfke değil, bildiğin korku' diyerek Ender'i daha da zayıflatıyor. Kaya'nın Erim ile yakınlaşması Ender'i daha da korkutuyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

YILDIZ: BENİM BABAM BİR KATİL

Yıldız çocukluğu ile ilgili büyük hayal kırıklıkları yaşıyor. Halit, Yıldız'ı teselli etmeye çalışıyor. Yıldız ‘benim babam bir katil' diyerek gözyaşlarına boğuluyor. Asuman ise evlatlarının yaşadıkları için çok üzülüyor. Bu sırada Mustafa da hastanede kendine geliyor.

ZEYNEP GELİNLİĞİNİ GİYİYOR

Dündar ile Zeynep'in evlilik hazırlıkları son aşamaya geliyor. Ancak Zeynep'in kafa karışıklıkları da artarak sürüyor. Hatta gelinliğini giyindiği anda Alihan ile karşılaşıyor. Alihan ona veda etmeye geliyor ve bir veda busesi veriyor. Zeynep'in akıl karışıklıkları ona olmadık bir karar aldırıyor.