Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 4. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yasak Elma 3. son bölüm izle
Yasak Elma 4. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yasak Elma 3. son bölüm izle
Yasak Elma 4. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Ekranların yeni dizilerinden Yasak Elma 3. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut ve Eda Ece'nin yer aldığı dizi konusu ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. İşte ayrıntılar...
Magazin 3 Nisan 2018 - 00:22

Yasak Elma 3. son bölümde Zeynep ile Alihan yakınlaşıyor. Yasak Elma, genç ve güzel kadın Yıldız’ın hayatı sosyetenin ünlü ismi Ender ile tanışınca değişiyor. Yasak Elma’nın 4. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İşte Yasak Elma dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler…

YASAK ELMA YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Yıldız'ın hayatında bunlar olurken, Zeynep'in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan'ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep'in bilmediği şey ise Alihan'ın Halit'in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecektir.

YASAK ELMA’NIN KONUSU

Ender, Yıldız'ı hafife almanın cezasını ağır öder. Kardeşi Caner'le düşüşünü kimseye göstermemek için çabalar. Yıldız, Halit'le ilgili riskli bir karar verir. Zeynep ve Alihan'ın yaşadığı gerginlikler onları daha da yakınlaştırır.

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız'ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız'ı kocası Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız'a hayatının teklifini sunmuştur.

 

YASAK ELMA FRAGMAN İZLE


YASAK ELMA SON BÖLÜM

Son güncelleme: 12:37 - 03.04.2018