Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ender çılgına dönüyor! Yasak Elma 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Ender çılgına dönüyor! Yasak Elma 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Yasak Elma dizisinin 40. yeni bölüm fragmanı bugün FOX TV'de ekrana geldi. Dizinin yeni fragmanında; Ender çılgına dönüyor. Ayrıca Kaya'ya bundan sonra tüm enerjisini onu mahvetmek için kullanacağını söylüyor. Kaya ise Ender'i can evidne vuracak cmleyi kuruyor. 'Erim benim oğlum dimi' diye soruyor.Yasak Elma 40. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 4 Nisan 2019 - 10:57

YASAK ELMA 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


YASAK ELMA 39. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep gelinliğini giyip düğün için hazırlanıyor. Tüm hazırlıklar tamamken Alihan'ın gelin odasına gelişi her şeyi değiştiriyor. Alihan gözyaşları içinde Zeynep'in yanına gelip onu çok seven birini bulup kaybettiğini söyleyerek ona veda ediyor. Zeynep o anda büyük bir kırılma yaşıyor. Düğünde tüm konuklar hazır şekilde gelin ve damadın gelişini bekliyor. Dündar heyecanla Yıldız'ın yanına gelip Zeynep'in ortalıkta olmadığını söylüyor. Yıldız telaşla gelin odasına gidiyor. O sırada Zeynep'te yoldan taksi çevirerek kendi düğününden kaçıp havaalanına gidiyor. Yıldız kardeşini bulamayınca adeta şok yaşıyor. Dündar, Zeynep'in başına bir şey gelebileceğinden endişe ederken Zeynep'in bıraktığı notu görüyor. Zeynep notta Dündar'ın onu affetmesini istiyor. Dündar sinirle oradan giderken kalanlar Zeynep'in gerçek aşkına gitmesinden mutlu oluyor.

DÜNDAR'IN İNTİKAMI

Zeynep'in düğünden kaçışı en çok da Dündar'ı sarsıyor. Zeynep Dündar'a kendini affettirmek istiyor. Dündar Zeynep'e bunu neden yaptığını sorarken Zeynep onunla yapabileceğini zannettiğini anlatmaya çalışıyor. Dündar anne babasının düştüğü duruma çok bozuluyor. Dündar başlarda çok sakin davranıyor. Ama bu sessizlik uzun sürmüyor. Zeynep'i aracına bindirip sonra da kapıları kilitliyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

KAYA'NIN KAFASI KARIŞIYOR

Kaya ile Ender arasında geçmiş yeniden gündeme geliyor. Ender Kaya'ya karşı çok tedirgin davranıyor. Kaya bu davranışların sebebini bulmaya çalışıyor. Ender'in hamile kaldığı dönemin Kaya ile olan ilişkisine denk gelmesi kafaları iyice karıştırıyor.

ZEYNEP ALİHAN'A KAVUŞUYOR

Dündar delirmiş şekilde arabasına biniyor. Zeynep'in Alihan'a gittiğini söyleyen Dündar eğer bu konuda haklı çıkarsa ikisini de öldüreceğini söylüyor. Halit Zeynep'e kızsa da Alihan'a yetişmesini umuyor. O sırada Dündar'ın ortalıkta olmadığını fark ediyorlar. Halit, Alihan ve Zeynep için adamlarını arıyor. Zeynep'se Alihan'ın gittiğini sanarak gözyaşlarına boğulmuşken sevdiği adamı karşısında buluyor. Alihan, Zeynep'e sarılıyor ve aşktan gözleri kör oluyor. Dündar ise bu anlara tanık oluyor. Zeynep ile Alihan baş başa harika bir akşam geçiriyor.

 

Son güncelleme: 13:42 - 04.04.2019