Yasak Elma 41. yeni bölüm fragmanı geldi! Yıldız, Ender’in geçmişini araştırıyor

Yasak Elma 41. yeni bölüm fragmanı bugün FOX TV'de ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Yıldız, Ender'in şirkete başlamadan önce oturduğu yere gidiyor. Hatta yolda biri Ender'in annesinin orada yaşadığını söylüyor. Yıldız adamla beraber bir eve gidiyor ve karşısında gördüğü manzaraya inanamıyor. Ender ve Yıldız bir kez daha restleşiyor. İşte Yasak Elma 41. yeni bölüm fragmanı...

YASAK ELMA 40. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dündar, Zeynep’i kaçırıyor. Dündar Zeynep’in yokluğunun fark edilmemesi için de Alihan’a annesinin hasta olduğunu söylemesini istiyor. Dündar düğünde ortalıkta bırakılmasının acısını çok kötü çıkarıyor. Dündar damatlığını Zeynep gelinliğini giyiyor. Dündar Zeynep’i tehdit ediyor. Ve nikah masasına oturuyorlar. Zeynep zorla oturduğu nikah masasında evet demek zorunda kalıyor. Zeynep’in aklında sadece Alihan var ve çok canı acıyor. Zeynep nikah biter bitmez annesini aramak istiyor. Dündar Zeynep’i odaya götürüp kapıyı kilitliyor. Zeynep’in ortalıktan kaybolması herkesi harekete geçiriyor. Alihan sevdiği kadın için harekete geçiyor.

KAYA: ERİM BENİM OĞLUM DEĞİL Mİ?

Kaya, Erim’le ilgili şüphelerinin peşinden gidiyor. Kaya'nın Erim'le yakınlık kurması Ender'i çileden çıkarıyor. Ender kendini kaybederek ‘hayatımı mahvettim’ diyor ve birlikte oldukları odayı yerle bir ediyor. Kaya sadece gerçeği öğrenmek istiyor. Ender, Kaya’yı yok edeceğine dair yeminler ediyor. Kaya son duyduklarından ve Ender’in halinden artık Erim konusunda emin oluyor. Ender’e “Erim benim oğlum, değil mi?” diyen Kaya büyük yüzleşmeye hazırlanıyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

MUSTAFA’DAN KURTULUŞ YOK

Önce Mustafa’nın tehdidi sonra Zeynep’in kaçırılması peş peşe geliyor. Halit her iki konuyla da baş etmeye çalışıyor. Yıldız ise Asuman'la birlikte Mustafa'dan kurtulmanın yollarını arıyor.

İşte geçen haftanın reyting galibi İlginizi Çekebilir İşte geçen haftanın reyting galibi

 

Talat Bulut kimdir, kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Talat Bulut kimdir, kaç yaşında?