Yasak Elma 42. yeni bölüm fragmanı yayında! Zeynep’e evlilik sürprizi! Yasak Elma 41. Son Bölüm izle

Yasak Elma 41. Son Bölümü ile seyirci karşısına çıktı. 41. Son bölümde; Kaya ile Ender arasındaki yakınlaşma ile Ender için yeni bir sayfa açılıyor. Her fırsatta iş başarıları ile övünen Ender, Yıldız'ı da bu şekilde ezmeye çalışıyor. Ama Yıldız da boş durmuyor. Ender'in zayıf noktasını bulmak için onun geçmişine doğru bir yolculuğa çıkıyor. Bu sırada Alihan ile Zeynep arasında her şey yolunda gidiyor. Ve Alihan ile Zeynep sürpriz şekilde nikah masasına oturuyor. Oyuncu kadrosunda Eda Ece, Onur Tuna, Şevval Sam, Sevda Erginci, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 41. Bölüm izleme linki…

Yasak Elma 42. yeni bölüm fragmanı yayında! Zeynep’e evlilik sürprizi! Yasak Elma 41. Son Bölüm izle

Yasak Elma son bölümü bu akşam FOX TV'de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Ender geçmişiyle yüzleşiyor. Kaya ile yakınlaşması buna zemin hazırlıyor. Alihan ve Zeynep için yeni dönem başlıyor. Ancak Elif’in varlığı iki aşığın gelecekte yine sorunlar yaşayacağını gösteriyor. Asuman bu nedenle ikisinin bir an evvel evlenmesini istiyor. Yıldız, Ender’in geçmişinin peşine düşüyor. Eskiden yaşadığı mahalleyi bulan Yıldız, Ender’in annesinin de orada olduğunu duyuyor. Büyük heyecanla bulduğu adrese giden Yıldız gittiği yerde büyük bir şok yaşıyor. Zeynep Yıldız’ın oyununa geliyor ve Alihan’ın sürprizi ile şok oluyor. Sonunda Alihan ile Zeynep evleniyorlar. Yasak Elma 42. Bölüm fragmanı FOX TV tarafından yayınlandı. İşte sevilen dizi Yasak Elma'nın 41. Son bölüm özeti…

YASAK ELMA 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


YASAK ELMA 41. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kaya’nın Erim ile yakınlaşması Ender’i çok rahatsız ediyor. Kaya’ya gidip hesap soran Ender bağıra çağıra Erim’den uzak durmasını istiyor. Ender, Kaya’ya ne kadar karşı koymaya çalışsa da sonunda onunla yüzleşmek zorunda kalıyor. Kaya, Erim’in kendi oğlu olup olmadığını öğrenmek istiyor. DNA testi ile bunu kolaylıkla öğrenebileceğini söyleyen Kaya’ya Ender’i kızdırıyor. Ender ‘senden nefret ediyorum’ derken Kaya Ender’i kendine çekip öpüyor. Ender'in Kaya'yla olan yakınlaşması Ender'in geçmişle yüzleşmesine neden oluyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

ALİHAN’IN ŞÜPHELİ TAVIRLARI

Alihan ile Zeynep eski günlerine dönüyor. Kavuşan aşıkların yüzünden gülümseme eksik olmuyor. Elif Akın’dan bir paket geliyor. Elif, kendi tasarımı olan takılardan hediye gönderiyor. Alihan’ın arkadaşı olduğunu ve Zeynep’e şans getirmesini söylüyor. Elif bu hamleyi kaleyi içten feth etmek için yapıyor. Zeynep ondan hoşlanmazken Elif’in hediyesi ile Alihan haklı çıkıyor. Zeynep, Elif hakkında yanlış düşündüğünün farkına varmış olsa da içi onun hakkında pek de rahat değil. Bu sırada Asuman Alihan ile Zeynep’in hemen evlenmesini istiyor. Yeniden bir sorun çıkmasından korkan Asuman biraz aceleci davranıyor. Ancak Yıldız ile beraber Alihan’dan şüphelenmeleri işleri biraz değiştiriyor. Bu şüpheler Zeynep’i de etki altında bırakıyor.

YILDIZ ENDER’İN GEÇMİŞİNİN PEŞİNDE

Yıldız, Ender’in geçmişine doğru bir yolculuk ediyor. Şirkette Ender’in geçmiş hayatını sorgulama ile iş koyuluyor. Yıldız, Ender’in şirkette çalışmaya başladığındaki adresini buluyor. Bu sırada Ender ile karşılaşıyor. Ender ona boş boş gezmemesini söylüyor. Ancak Yıldız planından kopya verir gibi boş durmadığını söylüyor. Yıldız’ın bulduğu adres onu eski bir mahalleye götürüyor. Yıldız korka korka sokakta ilerliyor. Mahalle esnafına Ender’i soruyor. Ve sonunda Ender’in annesinin halen orada yaşadığını öğreniyor. Yıldız bulduğu bilgi ile çok sevinip heyecanla Ender’in annesinin kaldığı eve doğru gidiyor. Yıldız gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşıyor.