Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 43. yeni bölüm fragmanı geldi! Yiğit gerçek annesi Ender’in peşinde! (Yasak Elma 42. son bölüm izle)
Yasak Elma 43. yeni bölüm fragmanı geldi! Yiğit gerçek annesi Ender’in peşinde! (Yasak Elma 42. son bölüm izle)
Yasak Elma son bölümü bu akşam FOX TV’de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Yıldız, Kaya Ender ilişkisini açığa çıkarmak için harekete geçerken Ender de Yıldız ile ilgili çok önemli bir şey öğreniyor. Mustafa Ender'e gidiyor ve Zeynep'in babasının öldürdüğünü söylüyor. Zeynep ile Alihan'ın mutluluğuna ilk gölge böyle düşüyor. Bu sırada Ender'in öz oğlu Yiğit hakkındaki gerçeği öğreniyor. Yasak Elma 43. Bölüm fragmanı FOX TV tarafından yayınlandı. İşte sevilen dizi Yasak Elma’nın 42. son bölüm özeti…
Sozcu.com.tr
Magazin 22 Nisan 2019 - 22:24

YASAK ELMA 43. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma 42. son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. 42. son bölümde; Yıldız, Ender savaşı aile sırlarını gün yüzüne çıkarıyor. Mustafa Ender ile konuşuyor ve Ender Yıldız’a Zeynep’in gerçek kız kardeşi olmadığını söylüyor. Yıldız, Ender’i şirketten göndermek için planlar yaparken bu acı gerçekle yüzleşiyor. Bu sırada Ender’in yıllar önce terk etmek zorunda kaldığı oğlu Yiğit, gerçek annesinin Ender olduğunu öğreniyor. Oyuncu kadrosunda Eda Ece, Onur Tuna, Şevval Sam, Sevda Erginci, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 42. bölüm izleme linki…

YASAK ELMA 42. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kaya, Ender’den habersiz DNA testi yaptırıyor. Ender bunu duyunca kendini kaybediyor. Erim, Halit’in oğlu olduğunu söylüyor. Ender suçlandığı olayın çok ağır olduğunu söylüyor. Kaya hatasını telafi etmek istiyor. Ama Ender ona bir daha güvenmeyeceğini söylüyor. Ender eski günleri hatırlıyor. Doğum sonrası çocuğunu başka bir aileye vermek zorunda kalıyor. Ender bu anları düşünerek gözyaşlarına boğuluyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

‘ZEYNEP SENİN ÖZ KARDEŞİN DEĞİL!’

Zeynep ile Alihan nihayet evleniyor ve artık mutlu günler onları bekliyor. Ancak Mustafa’nın gelişi olayların seyrini değiştireceğe benziyor. Mustafa bu sefer Ender’in karşısına dikiliyor. Ender onunla konuşmak istemeyince sadece Yıldız’ın babası olmadığını aynı zamanda Zeynep’in babasını öldüren adam olduğunu öğreniyor. Ender elini geçireceği büyük kozu fark edip Mustafa’yı dinliyor.

Ender, Mustafa’dan öğrendikleri ile Yıldız’ın karşısına dikiliyor. Yıldız, Halit ile onu tehdit edeceğini sanıyor. Ama Ender bir anda gerçekleri Yıldız’ın yüzüne vuruyor. Zeynep’in gerçek kardeşi olmadığını söylüyor.. Bu sırada bütün kapılar yüzüne kapanan Mustafa ise gözü dönerek herkesin hayatını değiştirecek korkunç bir karar verir.

YİĞİT ENDER’İN ANNESİ OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Ender’in oğlu Yiğit gerçeği öğreniyor. Annesi sandığı kadın ona bir mektup yazarak gerçeği anlatıyor. Ancak Ender’in onu istemediği için evlatlık verdiğini söylüyor. Mektupla beraber Ender’in fotoğrafını da bırakıyor. Yiğit okuduğu satırlardan sonra hem şaşırıyor hem de göz yaşlarına boğuluyor.

Son güncelleme: 23:20 - 26.04.2019