Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 43. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Senden boşanıyorum!’
Yasak Elma 43. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Senden boşanıyorum!’
Yasak Elma dizisinin 43. yeni bölüm fragmanı FOX TV'de ekrana geldi. Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma'nın yeni fragmanında; Ender ve Halit Yıldız'ı yerden yere vuruyor. Ender amacına ulaşıyor ve Yıldız yalnız kalıyor. Hatta Halit Yıldız'a ondan boşanacağını ve Ender'de kalacağını söylüyor. İşte Yasak Elma 43. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Nisan 2019 - 23:04

YASAK ELMA 43. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA 42. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kaya, Ender’den habersiz DNA testi yaptırıyor. Ender bunu duyunca kendini kaybediyor. Erim, Halit’in oğlu olduğunu söylüyor. Ender suçlandığı olayın çok ağır olduğunu söylüyor. Kaya hatasını telafi etmek istiyor. Ama Ender ona bir daha güvenmeyeceğini söylüyor. Ender eski günleri hatırlıyor. Doğum sonrası çocuğunu başka bir aileye vermek zorunda kalıyor. Ender bu anları düşünerek gözyaşlarına boğuluyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

‘ZEYNEP SENİN ÖZ KARDEŞİN DEĞİL!’

Zeynep ile Alihan nihayet evleniyor ve artık mutlu günler onları bekliyor. Ancak Mustafa’nın gelişi olayların seyrini değiştireceğe benziyor. Mustafa bu sefer Ender’in karşısına dikiliyor. Ender onunla konuşmak istemeyince sadece Yıldız’ın babası olmadığını aynı zamanda Zeynep’in babasını öldüren adam olduğunu öğreniyor. Ender elini geçireceği büyük kozu fark edip Mustafa’yı dinliyor. Ender, Mustafa’dan öğrendikleri ile Yıldız’ın karşısına dikiliyor. Yıldız, Halit ile onu tehdit edeceğini sanıyor. Ama Ender bir anda gerçekleri Yıldız’ın yüzüne vuruyor. Zeynep’in gerçek kardeşi olmadığını söylüyor.. Bu sırada bütün kapılar yüzüne kapanan Mustafa ise gözü dönerek herkesin hayatını değiştirecek korkunç bir karar verir.

YİĞİT ENDER’İN ANNESİ OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Ender’in oğlu Yiğit gerçeği öğreniyor. Annesi sandığı kadın ona bir mektup yazarak gerçeği anlatıyor. Ancak Ender’in onu istemediği için evlatlık verdiğini söylüyor. Mektupla beraber Ender’in fotoğrafını da bırakıyor. Yiğit okuduğu satırlardan sonra hem şaşırıyor hem de göz yaşlarına boğuluyor.