Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 44. yeni bölüm fragmanı yayında! Yiğit, intikamına adım adım yaklaşıyor!
Yasak Elma 44. yeni bölüm fragmanı yayında! Yiğit, intikamına adım adım yaklaşıyor!
Yasak Elma 44. yeni bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Yasak Elma yeni bölüm fragmanında; Halit, Yıldız’a çocuklarını ondan daha çok sevdiğini söylüyor. Yıldız Ender’e kovulmadığını söylerken herkes evden ayrılıyor. Ender’in oğlu annesinden intikam almaya geliyor. Kaya ile tanışan Yiğit, yaşayamadığı hayatın intikamını almak için onların şirketinde çalışmak istediğini söylüyor. İşte Yasak Elma 44. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Mayıs 2019 - 21:45

YASAK ELMA 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA 43. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Halit, Yıldız’ın annesini korumak için ona maddi olarak da destek oluyor. Tam her şey yoluna girerken Mustafa ise durmaya niyetli değil ve elinde silah ile Halit’in karşısına çıkıyor. Mustafa bağırarak Halit’in karşısına çıkıyor ve ‘bana bunu yapma, pişman ederim demiştim’ diyerek silahı sıkıyor. Korumalar devreye girerek Mustafa’yı etkisiz hale getiriyorlar. Ama sonradan Erim’in vurulduğu anlaşılıyor. Halit feryatla oğluna koşuyor. Erim hemen hastaneye kaldırılıyor. Ender oğlunun yaşadıklarını kaldıramıyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

HERKES YILDIZ’A SIRT DÖNÜYOR

Olaydan sonra Yıldız hastaneye gidiyor ama Ender onu bağırarak oradan kovuyor. Ender, Yıldız’ı görür görmez oraya hangi yüzle geldiğini sorguluyor. Halit de Yıldız’a farklı davranmıyor ve Erim’in vurulmasından Yıldız’ı sorumlu tutuyor. Zehra’ya da gün doğuyor. Adeta Yıldız’a saldırıyor. Herkes bir bir Yıldız’a sırtını dönüyor. Yıldız ise teselliyi Zeynep’te buluyor. Hastanede yaşadıklarını anlatarak rahatlamaya çalışıyor.

HALİT: SENDEN BOŞANIYORUM

Erim hastaneden çıkıyor. Halit’in evine gelmek istemeyen Erim annesinden kalmak istiyor ve Halit’in de yanında olmasını istiyor. Halit yaşananlardan sonra evliliğini sorgulayacak bir duruma geliyor. Halit'in kafasının karışık olması Ender'i de bir karar aşamasına götürüyor. Halit eve giderek durumu Yıldız’a bildiriyor. Yıldız’ın ilk sorusu ‘sen nerede kalacaksın’ olurken Halit’ten peş peşe iki darbe alıyor. Halit Ender’de kalacağını ve boşanmayı düşündüğünü söylüyor.