Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 45. yeni bölüm fragmanı geldi! Ender’i bekleyen iki büyük tehlike! (Yasak Elma 44. son bölüm izle)
Yasak Elma 45. yeni bölüm fragmanı geldi! Ender’i bekleyen iki büyük tehlike! (Yasak Elma 44. son bölüm izle)
Yasak Elma son bölümdeki gerginliğin ardından yeni bölüm fragmanı bekleniyor. Yayınlanan son bölümde; Ender Yıldız'ı bitirme planında başarıya erişmek üzereyken ona doğru gelen iki tehlikenin farkında bile değil. Ender'in terk ettiği oğlu intikam almaya geliyor. Ayrıca hem asil ve güzel, hem de hırslı ve iddialı bir kadın olan Şahika, Kaya'nın evinde Ender'i karşılıyor. Öte yandan Zeynep ve Alihan, Elif yüzünden gerginlik yaşıyor. Yasak Elma 45. Bölüm fragmanı FOX TV tarafından yayınlandı. İşte sevilen dizi Yasak Elma’nın 44. son bölüm özeti…
Sozcu.com.tr
Magazin 6 Mayıs 2019 - 22:35

YASAK ELMA 45. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Yasak Elma 44. Son Bölümü ile seyirci karşısına çıktı. 44. Son bölümde; Yıldız, Halit’in ayrılık kararı ile dağılıyor. Halit’ten sonra kızlar da evden gidiyor. Üstelik Ender de eşyalarını toplarken onlarla beraber eve gidip Yıldız ile alay ediyor. Bu sırada Ender’in oğlu Yiğit de Kaya ile iş görüşmesi yapıyor. Yiğit yaşayamadığı hayatın intikamını almak istediğini söylüyor. Oyuncu kadrosunda Eda Ece, Onur Tuna, Şevval Sam, Sevda Erginci, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 44. Bölüm izleme linki…

YASAK ELMA 44. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Erim’in Yıldız’ın babası Mustafa tarafından vurulmasından sonra Halit’in Yıldız’da bakışı değişiyor. Artık Ender’in penceresinden bakmaya başlayan Halit ayrılık kararı alıyor. Eve gidip eşyalarını toplayan Halit, Yıldız’a Erim’in eve gelmek istemediğini bu nedenle oğlu ile beraber Ender’de kalacağını söylüyor. Hatta Yıldız’a eve dönene kadar eşyalarını toplamasını söylüyor. Yıldız bu sözü büyük şaşkınlıkla karşılarken Halit, Yıldız’dan boşandığını söylüyor. Yıldız, Halit’e onu sevip sevmediğini soruyor. Halit çocuklarını daha çok sevdiğini söylüyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

ENDER’DEN YILDIZ’A SON DARBE

Halit’in ayrılmak istediğini öğrenen Yıldız yıkılıyor ve ondan ayrılmamak için elinden geleni yapıyor. Ender, Halit'i kendi evine sokmanın mutluluğunu yaşıyor. Zehra ve Lila da eşyalarını toplayıp Ender’e taşınıyor. Ender eşyalarını toplarken onlarla beraber geliyor. Yıldız, Ender’e kapının önüne konmadığını söylüyor. Ender de ona sosyetede açık açık git demek açıp olacağı için o evden gidildiğini söylüyor.

YİĞİT İNTİKAM ALMAYA GELİYOR

Yiğit intikam planını harekete geçirmek için çalışmalara başlıyor. Kaya’nın karşısına çıkan Yiğit işe alınmak için başvuruyor. Kaya bu işi neden istediğini sorunca, Kaya yaşayamadığı hayatın intikamını almak istediğini söylüyor.

Son güncelleme: 20:23 - 10.05.2019