Şahika’dan ilk hamle geliyor! Yasak Elma 45. yeni bölüm fragmanı yayında!

Yasak Elma 45. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Ender, Şahika ile karşıaşıyor ve kılıçlar bir kez daha çekiliyor. Şahika, Yiğit ile konuşuyor ve Ender'in annesi olduğunu düşündüğünü söylüyor. Şahika, Yiğit'e bir teklif sunarak ona sadık olması durumunda Ender'in olan her şeye sahip olacaklarını söylüyor. İşte Yasak Elma 45. yeni bölüm fragmanı...

Şahika’dan ilk hamle geliyor! Yasak Elma 45. yeni bölüm fragmanı yayında!

YASAK ELMA 45. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


YASAK ELMA 44. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Erim’in Yıldız’ın babası Mustafa tarafından vurulmasından sonra Halit’in Yıldız’da bakışı değişiyor. Artık Ender’in penceresinden bakmaya başlayan Halit ayrılık kararı alıyor. Eve gidip eşyalarını toplayan Halit, Yıldız’a Erim’in eve gelmek istemediğini bu nedenle oğlu ile beraber Ender’de kalacağını söylüyor. Hatta Yıldız’a eve dönene kadar eşyalarını toplamasını söylüyor. Yıldız bu sözü büyük şaşkınlıkla karşılarken Halit, Yıldız’dan boşandığını söylüyor. Yıldız, Halit’e onu sevip sevmediğini soruyor. Halit çocuklarını daha çok sevdiğini söylüyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

YİĞİT İNTİKAM ALMAYA GELİYOR

Yiğit intikam planını harekete geçirmek için çalışmalara başlıyor. Kaya’nın karşısına çıkan Yiğit işe alınmak için başvuruyor. Kaya bu işi neden istediğini sorunca, Kaya yaşayamadığı hayatın intikamını almak istediğini söylüyor.

ENDER’DEN YILDIZ’A SON DARBE

Halit’in ayrılmak istediğini öğrenen Yıldız yıkılıyor ve ondan ayrılmamak için elinden geleni yapıyor. Ender, Halit'i kendi evine sokmanın mutluluğunu yaşıyor. Zehra ve Lila da eşyalarını toplayıp Ender’e taşınıyor. Ender eşyalarını toplarken onlarla beraber geliyor. Yıldız, Ender’e kapının önüne konmadığını söylüyor. Ender de ona sosyetede açık açık git demek açıp olacağı için o evden gidildiğini söylüyor.