Yasak Elma 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yasak Elma 49. son bölüm izle…

Yasak Elma 49. son bölümüyle FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan son bölümde Yıldız, Ender'den yardım istiyor! Ender geri döndü ve ilk işi Şahika'yı tutuklatmak oldu! Yasak Elma 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Yasak Elma 49. son bölüm izleme linki...

Yasak Elma 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yasak Elma 49. son bölüm izle…

Yasak Elma dizisinin son bölümünde; Şahika, Yıldız ve bebeğinden kurtulmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Yıldız bebeğinin geleceği için evde gördüğü kötü muameleye katlanmak zorundadır.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


YASAK ELMA 49. SON BÖLÜM İZLE

Kaya yeni hayatını yoluna koymaya çalışırken Leyla ile tanışır. Leyla, Kaya'nın hayatına beklemediği sürprizlerle girecektir. Ender'in kaybolmasının ardından, uzun zaman geçmiş ve Argun'ların hayatı tamamen değişmiştir.

Şahika evin yönetimini ele geçirmiş ve bir korku imparatorluğu kurmuştur. Yiğit'i yanına alarak gizliden her şeyi ele geçirmeye çalışmaktadır. Hesaba katmadığı tek şey, Ender'in kaybolduğu gece ortadan kaybolan Yıldız'ın, ansızın ortaya çıkacak olmasıdır. Üstelik Yıldız yalnız da gelmemiştir.

Loading...