Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ender’in planı Şahika engeline takıldı! Yasak Elma 51. son bölüm izle
Yasak Elma 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ender’in planı Şahika engeline takıldı! Yasak Elma 51. son bölüm izle
Yasak Elma 51. son bölümüyle FOX TV'de yayınlandı. Yasak Elma son bölümünde; Ender, Sabri’nin ihaneti karşısında ne yapacağını şaşırırken, kendini Erim’e aklamaya çalışır. Peki başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Yasak Elma 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Yasak Elma 51. son bölüm izleme linki...
Magazin 30 Eylül 2019 - 23:33

Yasak Elma dizisinin 51. son bölümünde; Ender ve Yıldız, Şahika'nın asıl yüzünü Halit'e göstermek için yeni bir plan yaparlar. Planlarının başarıya ulaştığını düşündükleri sırada Şahika'nın uzun zamandır üstünde çalıştığı öldürücü darbesiyle sarsılırlar.

YASAK ELMA 52. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

YASAK ELMA FRAGMAN

YASAK ELMA 51. SON BÖLÜM İZLE

Ender'in Şahika'yı suçlamasıyla ev yangın yerine döner. Ender Erim'in sağlığı için, Yıldız'a yardım etmek zorunda olduğunu biliyordur.

Yıldız ve Ender artık bir takım da olsalar, Şahika gibi bir güçle baş etmeleri zordur. Şahika'nın ise artık alt etmesi gereken iki düşmanı vardır. Bunun için elinden geleni ardına koymayacaktır.

Son güncelleme: 08:53 - 03.10.2019