Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yasak Elma 54. son bölüm izle
Yasak Elma 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yasak Elma 54. son bölüm izle
Yasak Elma 54. son bölümü FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Yasak Elma'nın son bölümünde; Yıldız’ın Halit’ten ayrılmak istemesi, Halit’te şok etkisi yaratır. Ender ve Yıldız güç birliği yaparak Şahika’nın foyalarını ortaya çıkarmaya çalışırlar. Yeni bölümde neler olacak? Yasak Elma 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Yasak Elma 54. son bölüm izleme linki...
Magazin 28 Ekim 2019 - 23:06

Yasak Elma dizisinin son bölümünde; Yıldız, boşanma aşamasında çok dikkatli olmak zorunda olduğu için çeşitli önemler alırken, Ender, Şahika'nın arkasındaki gücün peşine düşer.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

Zehra, kitabının tanıtımı için Yıldız'dan yardım ister. İlk kez bir kadın tarafından terk edilecek olma duygusu ise Halit'i ikileme düşürür.

Halit'in kayıp bebeği bulup gelmesi, Şahika'nın kurduğu düzenin yavaş yavaş yıkılmasına yol açarken, Şahika yeni bir plan geliştirir.

Ender ve Yıldız güç birliği yaparak Şahika'nın foyalarını ortaya çıkarmaya çalışırlar. Halit oğlundan ayrı kalmayacağını herkese ilan edip, Yıldız'ı yalıya geri çağırır. Ancak Yıldız, ilişkisiyle ilgili nihai kararı vermiştir.

Son güncelleme: 07:54 - 29.10.2019